Neko majo cicho wkracza do akcji!

Imię: Nie chcę go podawać, Neko w zupełności wystarczy.
Lat: 20, za dokładnie 14 dni będzie 21.
Pochodzenie: Małopolskie trochę śląskie.

Ulubione anime:
One Piece, Wolf’s Rain i parę innych. Wiele tytułów już zapomniałam, więc pewnie nie były warte większej uwagi.
Bartolomeo mym mistrzem!

Ulubiony gatunek muzyczny:
Przede wszystkim Metal i Rock, również Rapcore, potem cała reszta. Z prawie każdego gatunku może znaleźć się coś co mi się spodoba. Nie zdzierżę tylko discopolo i temu podobnych.

Zainteresowania:
Cóż, jestem “artystą dezerterem” (mówiąc w żarcie, sama nie lubię nazywania siebie artystą), kiedyś lubiłam rysować, malować, tworzyć grafiki (nie mam na myśli grafik komputerowych). Oprócz tego uwielbiam zajmować się zwierzętami, interesuje mnie również medycyna i prawo. Uwielbiam sztuki walki i historię sztuki. Uwielbiam gry komputerowe.

Grywam w:
LoL’a (League of Legends), Unturned, Heartstone, Skyrim i wile innych co mi w łapki wpadnie.

Lubię:
Gotować, grać, wypowiadać się na tematy zwierząt, kawę, piwo tylko w dobrym towarzystwie, horrory i wiele innych.

Nie lubię:
Typowego, szczeniackiego chamstwa, kłótni i hałasów, ludzi zachowujących się jakby byli lepsi, dziewczyn (nie wszystkich).

Skąd wiem o forum? Z przypadku. Tak o, na google wyskoczyło.

Cześć <3 Miło poznać ^^
Lubisz żabki?
Masz jakieś zwierzątko?
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i zapraszam do rozmów na czacie ^^

Hej xD
Lubisz masło, placki i majonez?

Żabki? Traktuje je raczej neutralnie.
Aktualnie nie mam już zwierząt. Wczesniej miałam od groma szczurów, kot został u mojej mamy, psa już niestety nie ma. Za to w najbliższej przyszłości, razem z chłopakiem planujemy dorobić się dwóch fretek.
A na dłużej zostanę, jeśli uda mi się jakoś nawiązywać tutaj kontakty. Miewam z tym problemy.

Yo,
jaka wg Ciebie to jest muzyka Metal i Rock? Wiesz, teraz słowo Metal i Rock ma coraz szersze pojęci :P
Który dywizja lolen?

Wole masło niż margarynę! Więc tak! xD a placki zależy jakie. nie lubię ziemniaczanych. mam z nimi przykre wspomnienia po chorobie ;<. I tak lubię majonez xD

Też kiedyś miałam szczura, w podstawówce, wg mnie szczury są mocno niedoceniane. A co myślisz o surykatkach?

Hm… tak zapomniałam wziąć to pod uwagę. Cóż, metalu i rocka nauczył mnie słuchać tata, więc od dzieca słucham Metallicy, iron maiden, ADCD, przewinął się też King Diamond i inni. Sama słucham też TDG, Muse, Sabaton, Hunter, Kabanos i mogła bym tak wymieniać, aż się postarzeje, posiwieje i rozpadnę… wiec no… xD
W tym sezonie był mi pisany Silver… teraz będę pracowała na co najmniej Golda.

Zostawcie szczury i surykatki. Przerzućcie się na sikiratki :D

Mako… czemu akurat surykatki? xD Są urocze, ale to dzikie zwierzeta których nie powinno się udomawiać, wystarczająco dużo zwierzat zostało udomowionych. Poza tym lubię je.
Owszem szczury są mocno niedoceniane.

No to piąteczka. To mogę zaakceptować jako metal i rock ;) Ja dalej sie kisze na 21-22 lvl i na razie nie ma casu grac za bardzo :P Podobno gram na poziomie silver II, więc jeszcze długa droga przede mną. Kiedyś można się zgadać na meczyk :)

Jasne i pewnie będzie okazja. xD tylko na razie walczę z pingiem. Nie wiem kto mi neta psuje, ale popołudniami robi mi się taki od 100 do 300 czasami 40/500 ms

Surykatki? bo to jedne z moich ulubionych dzikich zwierząt.

Siemanko, witam na naszym forum! baw się dobrze, wbijaj na chat i śmiało z nami gadaj :P
Pochodzenie: Małopolskie trochę śląskie. - nie lubię tego opisu, bo przez to że to też moje okolice, męczy mnie z jednej strony ciekawość, gdzie dokładniej, a z drugiej wiem że przecież nie ma sensu w internetach pytać o takie rzeczy :P
Wielkie propsy za gust muzyczny oraz za tatę, u mnie się słuchało Disco więc sam sobie gust musiałem wyrobić ^^
Odnoście szczurków, są niedoceniane, bo wielu ludzi hmm… “brzydzi się” ich ogonami, przynajmniej tak z ich opinii wynika. Ja tam osobiście uważam że szczurki to fajne gryzonie, mocno się związują z właścicielem.
Masz może MyAnimeList? jeśli tak to czy podzieliłabyś się? :)

Czemu nie ma sensu o to pytać? Gdyby mnie ktoś nie zaczął wypytywać o takie rzeczy własnie przez internety, nie miałabym teraz chłopaka xD. To ma sens. bo poznaliśmy sie grając w lola więc no…
Nie mam MyAnimeList. Próbowałam założyć, ale odpuściłam po pierwszym 30 anime… stwierdziłam ze to bez sensu i nie założyłam oficjalnie. Nawet nie pamiętam nicku ani e-maila.
A co do szczurów. Zgadza się… bardzo się przywiązują i bardzo szybko.

Lol łączy ludzi ^^ Ja jestem z okolic “Wilamowic” - też granica śląska i małopolski.
Czytasz może jakieś książki? jeśli tak to jakie gatunki?

Oj czytam. Uwielbiam książki i to jedyna rzecz, na którą nie żal mi pieniędzy. Głownie lubię horrory i kryminały i klimaty post apokaliptyczne no i fantastyczne. Aktualnie mam za sobą parę książek S. Kinga. Moje serce skradła też książka Głuchowskiego "Metro 2033’ i poluje na “Metro 2035”. jestem w trakcie czytania “Znalezione nie kradzione” też S. Kinga. xD i muszę w końcu dokończyć resztę książek Sapkowskiego bo czeka na mnie Wiedzmin!

Cześć, witam Cię serdecznie w naszej skromnej społeczności. Z pewnością Ci się tu spodoba. Ludzie u nas są naprawdę spoko. Serdecznie zapraszam do rozmów na czacie i udziału w konferencjach. Duży szacunek za książki, również bardzo lubię czytać. Baw się dobrze.

Cześć, jestem Ayu i miło mi pozać!
Baw się dobrze na forum i zostań długo :)
Pytam kontrolnie- Lubisz boczek?

Która piosenka Biebera jest twoją ulubioną?