Nekrin

http://i666.photobucket.com/albums/vv24/luna_kanzaki/MURDER%20Hall%20Of%20Fame/Albino.jpg
Profil

» Nick w Grze: Nekrin
» Prawdziwe Imię: Robert
» Wiek: 16
» Płeć: samiec
» Wzrost: 177cm

» Historia Postaci
Zwykły chłopak uczęszczający do 1 klasy szkoły ponadgimnazjalnej który nie jest zbytnio towarzyski, wolał samotność i spokój, grając zazwyczaj w domu różne gry. Nie miał jakiegoś wyjątkowego życia mieszkał w domu jednorodzinnym, rodzice po rozwodzie a dwoje rodzeństwa już dawno wyprowadziło się. W grze ma swojego młodszego brata…raczej młodszego kuzyna, którego traktuje jak brata, postanowił że jest on wystarczająco duży żeby sam sobie poradzić w tym świecie, przyjął bardziej role jego anioła stróża. Jego młodszy kuzyn niezbyt jest oryginalny swój nick miał bardzo podobny do swojego starszego kuzyna, Nekronius.

» Charakter Postaci
Skryty w sobie i samotny szesnastoletni chłopak. Lubi spacerować praktycznie zawsze sam, nie ma wielu przyjaciół i nie jest przyzwyczajony do większego grona niż 3-4 osoby. Jest na ogół miły i spokojny, lecz da się go wyrwać z równowagi ,a przy tym może się nieźle wkurzyć. Może i nie ma wielu przyjaciół ale jak już jakiegoś ma to zawsze jest w stanie mu pomóc i się poświęcić. Jest niezbyt przystosowany do tego że w świecie SAO słońce nie jest dla niego szkodliwe, więc ciągle odruchowo unika słońca.

» Wygląd Postaci
Jego postać to miał być wysoki chudy chłopak, gdzieś z 180 cm budowy nie jakiejś silnej ale też nie słabej. Po spojrzeniu w lusterko nie wiele się zmieniło, okazał się być w prawdziwym świecie albinosem, co mogło tłumaczyć że bardzo rzadko wychodził na słońce. Włosy długie i białe. jak to albinos.

» Zalety
<>Zaleta I<> Zdolny do poświęcenia się dla przyjaciół.
<>Zaleta II<> Myśli zanim coś zrobi.
<>Zaleta III<> Bardzo wytrzymały fizycznie jak i psychicznie.
» Wady
<>Wada I<> Zazwyczaj woli być sam niż w towarzystwie.
<>Wada II<> Skryty w sobie.
<>Wada III<> Często kłamie/Udaje.

KP Zaakceptowane. Oczekuj Rozpoczęcia GRY.