Nerdus Maximus

Imię/nazwisko/ksywka:
Yuuji Chatori

Wiek:
18
Wygląd:
http://screenshootereu.blob.core.windows.net/engine4files/sbmiuambujoqyxqcngkyarsioclqagpslopxbywhgcqzynjexrfabeabjdtsowanuwfkitbojcsxbtjashsiboqgoooxeetjccfc
Waga:
98 kg
Wzrost:
169cm
Historia:
Nie ma co wiele mówić. Japończyk urodzony w Polsce. Jego ojciec pracował jako mechanik, ale Yuu nigdy nie interesował się motoryzacją. Co prawda miał własny skuter, ale używał go tylko, gdy musiał wyjechać po jakieś jedzenie lub do szkoły. Jego matka pracowała w warsztatach pomocy społecznej, gdzie Yuu za młodu często przychodził po szkole. Miał tam dużo zajęć - od sklejania książek, przez lepienie naczyń z gliny, do stolarstwa. To ostatnie dzieciak lubił najbardziej i często na godziny zapuszczał się w warsztaty, gdzie niejaki Jakub - podstarzały emeryt, za hobby mający prace w drewnie, pokazywał mu jak powinno się obchodzić z odpowiednimi narzędziami. Około dwunastego roku życia poznał czym jest anime. Ograniczył wtedy silnie kontakty międzyludzkie i większość czasu spędzał w domu. Raz na tydzień wychodził z kilkoma znajomymi. Od czternastego roku życia zaczął pić piwo i wódkę - od święta, przy okazji, nigdy nie nałogowo. W 17 urodziny zaczął też palić. Niewiele ciekawego się działo, jednak takie spokojne życie właściwie mu odpowiadało. Nie znaczy to, że nigdy nie marzył o przeżyciu przygody rodem z anime.

Lekkie światło monitora padało na nieotwierane wcześniej strony nowej mangi. Yuu nieznacznie pochylony nad lekturą lewą ręką poprawił założone wiecznie słuchawki, a drugą wywalił do śmietnika puszkę po napoju energetycznym, po czym wcisnął klawisz odblokowujący komórkę. Kątem oka sprawdził godzinę. 3:21. Niedługo wychodził raw jednego anime. Włożył telefon do kieszeni, tej samej gdzie nieco wcześniej wcisnął PSP. Nie odrywając wzroku od mangi, sięgnął po nowego energetyka. Chwycił stronę książki, aby ją przewrócić i przewlekle ziewnął, przymrużając oczy. Gdy otworzył je ponownie nie dostrzegł światła monitora. Nie był już w swoim domu.
Umiejętności/cechy:
Przetrwanie:
Rozpalanie ognia, znajomość fizyki, znajomość roślin ziemskich(słabo), pozyskiwanie wody z drzew, skórowanie, słaba znajomość organizmów żywych, typowych dla ziemi, ogrzewanie ciała w zimnym środowisku, średnie umiejętności kucharskie, średnia sprawność manualna, umiejętność przyswajania niezdrowego jedzenia wyższa niż u przeciętnego człowieka, organizm przyswaja więcej składników odżywczych niż u przeciętnego człowieka(tzw, uszkodzona przemiana materii), podstawy walki bronią białą i dystansową typu łuk(baaardzo słabo), podstawy stolarstwa, kilka innych, mniej ważnych.
Wiedza:
Język Polski, Język angielski, Język Japoński, geografia kontynentów ziemskich, znajomość fizyki, rozumienie czasoprzestrzennego zagięcia w pobliżu czarnych dziur, podstawy uczone do 2 klasy liceum na Ziemi. Dobra znajomość matematyki i informatyki.
Ciało:
Otyłość, słaba kondycja, średnia siła - potrafi podnieść maksymalnie osiemdziesiąt kilo, skłonność do pocenia się, szybko męczące się mięśnie nóg, dużo włosów na całym ciele.
Umysł:
Podzielna uwaga, mocna głowa do alkoholi, łatwo się rozprasza, słomiany zapał, oppai!, niezrównoważony psychicznie, nieodparta chęć mordu, pantsu, chęć niedostosowania się do zasad, umysł buntownika, Potrzebuje gier i anime do utrzymania się w ryzach względnej normalności.
Magia:
brak
Ekwipunek:
biało-szarą koszulkę, sięgające za kalana bojówki, bokserki, zegarek z mini panelem słonecznym, psp, komórka, powerbank, usb, manga .//hack tom 4, mimi śrubokręt, zupkę curry instant, słuchawki, duże, komputerowe, napój energetyczny, 500ml.(Wymieniłem część tego co miałem na biurku)
Inne:
Niezrównoważony psychicznie. Lubi czytać.

Jestem pomarańczowy :v

All ready

Po akcepcie już nie będziesz mógł zmieniać ani KP ani Rasy, jesteś pewien?

.yup.

Ok, akcept.