Nicholas

Imię/nazwisko/ksywka: Nicholas
Wiek: 28
Rasa: Lidow
Wygląd:
Ma 175 cm wzrostu
http://i.pinimg.com/736x/1e/e2/75/1ee2756d6f69bb2895e943b227144d9f.jpg
https://www.argentarchives.org/files/gallery_image/wright_ascendant.jpg

Waga: 70 kg
Historia:Nicholas wychował się w Xaranoth. Za młodu był znany jako Szczur, był jednym dzieciaków, które pracowały w “Gildii”. Ich zadaniem było odwracanie uwagi przechodniów kiedy to piełnoprawni członkowie organizacji kradli, porywali i mordowali swoje cele. Podczas jednej z rutynowych akcji coś poszło nie tak, Nicholas został oddzielony od grupy i pozostawiony na pastwę drabów z konkurencyjnej organizacji, wtedy obudził się jego talent magiczny, eksplozja energii powaliła jego przeciwników i zwróciła uwagę jednego z dowódców “Gildii”. Gdy przebył na miejsce zobaczył krater o średnicy ok 7 m i parę zwęglonych ciał, na samym środku krateru stał zaś białowłosy chłopiec. Po tym wydarzeniu Nicholas zaczął być trenowany na “siepacza” zabójce władającego magia. Po 20 latach treningu Nicholas został pełnoprawnym siepaczem i mistrzem magii ciemności. Potrafił wtapiać się w cień i przenosić pomiędzy cieniami, warzyć trucizny, skradać się, poznał anatomie ludzkiego ciała, został pozbawiony jakichkolwiek zahamowań. To mu jednak nie wystarczało. postanowił odprawić rytuał, który teoretycznie miał go przenieść na wyższy poziom magii cienia, jednak zawiódł. Został pochłonięty przez ciemność i stał się Lidowem. O tym wydarzeniu nikt się nie dowiedział. Nowy właściciel ciała wolą pozostać pod przykrywką. Jednak nie wiedział że Nicholasowi udało się zachować skrawek własnej świadomości.
Umiejętności:
Zalety
-Naturalny talent magiczny (Nicholas nie musi uczyć się magii wystarczy że zobaczy zaklęcie wykonane przez kogoś innego i jest je w stanie powtórzyć)
-Zabójca doskonały (Mistrzowsko się skrada i posługuję bronią białą, potrafi warzyć trucizny i nigdy się nie wacha.)
Wady
Walka osobowości (Stary Nicholas próbuje przejąć kontrole nad ciałem, podczas takich napadów mogą występować skurcze mięśni i inne niedogodności)
Magia: Ciemności
Krok przez cienie- rzucający może przenieść się do dowolnego cienia w zasięgu wzroku pod warunkiem iż to nie jest jego cień a sam stoi w cieniu
Kamuflaż- rzucający dosłownie wtapia się w cień przez co trudniej go dostrzec
Sugestia- rzucający szepcze do ucha ofiary i umieszcza w jej umyśle sugestie wykonania czegoś, to jak długo sugestia się utrzymuje zależy od siły rzucającego i siły woli ofiary.
Ostrze cienia- rzucający zaklina ostrze za pomocą magii ciemności, zaklęcie to nie ma wpływu na obrażenia broni lecz ból wywołany przez zadane nią rany jest nie do wytrzymania.
Wielka ciemność - zaklęcie które pochłania wszelkie światło na obszarze ok 20 m2. Jedynie rzucający jest wstanie widzieć w tej nieprzeniknionej ciemności

Ekwipunek: 6 sztyletów (2 w ukrytych pochwach na nadgarstkach, 2 w butach, 2 przy pasie) 3 noże do rzucania, szary strój maskujący, czarny płaszcz z kapturem, rękawice skórzane wzmacniane stalą, 200 gramowy woreczek ziaren tojadu mocnego, buty z wysoką cholewką.
Inne:
Jestem Niebieski

Ok napisz magie potem akcept masz z automatu i informator.

A i ten możę dodaj jak wygląda w prawdziwej postaci i czy wtedy zmienia się jego wzrost czy coś, ok?

Ok czyli wersja cienia taki sam wzrost, tak?

Tak jak najbardziej