Nie mam anime do oglądania

no to chyba poprostu typowa sytuacja ,potrzebuje anime ale to takiego naprawde zajebistego gdzie główny bohater jest zły ( stał się zły, był zły ,postrzegany zadobrego ale tak naprawde zły …)i inne najlepie żeby nie miało mało odcinków i jak mało to 2 sezony minmum ,ale jak znacie takie kozackie tkie naprawde zajebiste to dawać i z mniejszą ilością odcinków i dziękuję<3 prosze nie piszcie w kom żebym sama poszukała bo niepotrafie a ta stronka jest zajebista co do anime .

Youjo Senki, co prawda 1 sezon, ale jest jeszcze film kinowy.
Hunter x Hunter też ewentualnie mógłbym polecić, co prawda Gon nie jest typowo “zły”, on po prostu nie zna pojęcia “moralności”. Niestety seria ta nie jest kompletna, gdyż mangaka który odpowiada za ten tytuł, jest mężem pewnej znanej pani odpowiedzialnej za Sailor Moon, więc śpi na hajsie i mu się nie chce rysować mangi(woli se grać w Dragon Questy, mówiąc innym że jest chory i nie może rysować). Jednak seria posiada sporą ilość odcinków, a szczytem szaleństwa jest zdecydowanie saga z Owadami.
Ajin zdecydowanie polecam, posiada 2 sezony.
Depressley polecił by również Darker Than Black, ale go uprzedzę, więc polecam :slight_smile:
Berserk też by się nadawał, ale wymaga dosyć sporego wkładu własnego. To nie jest typowa czarno biała bajka, w której ktoś jest zły, bo tak ma być, tutaj mamy do czynienia z bardzo głębokim psychooogicznym animcem. Nihilizm, bezradność, szukanie celu w życiu, no i brutalność, to nie jest kolejne anime w którym walka wygląda, jak walka manekinów :slight_smile:
Ale polecam zostawić sobie to anime na kiedyś.

Pewnie Code geass by pasowało, mam jeszcze jakiś tytuł w pamięci, ale muszę se przypomnieć.
edit.
Atak Tytanów, ma w sumie co chwilę takie motywy, ale to nadal nie jest ten tytuł który mi gdzieś w głowie tkwi xd

powodzenia w przypominaniu mam nadzieje ze sobie przypomnisz i napiszesz

ogulnie dobre przykłady ale mi chodzi o coś ala tokio gchoul

Tokyo Ghoul - Recommendations - MyAnimeList.net To w takim razie szukaj rekomendacji związanych z danym tytułem, jednak widzę jeden problem, szukasz czegoś takiego jak tokyo ghoul, tymczasem każde anime różni się w jakiś sposób os siebie. Jeżeli chcesz anime 1:1 jak Tokyo Ghul, obejrzyj tokyo ghoul, Prosto.

popierwsze dzięki <3 i chodziło mi o to że “ala tokio gchoul” bo tam głuwna postać staje się zła i to tak na maksa a w tych co podawaliście np właśnie hunterxhunter ( oglądałam ) głuwna postać gon jest uroczą potężną postacią i jedyne co jest w nim złe to jego poczucie solidarności a sam w sobie zły nie jest ale i tak serdecznie dziękuje za pomoc <3

znaczy anime tego typu to jakie znam to :
Shhiki
D.Gray-Men
Deadman Wonderland
Death note