Nie wolno pisać słów "tak" i "nie"

Hmm… lubie jezdzic traktorem, wiec bylaby to dla mnie wielka przyjemnosc xD

Czy chcialbys/chcialabys trafic na bezludna wyspe z osoba plci innej niz twoja?

Brzmi to bardzo ciekawie,ale myślę że jednak wolałabym sobie odpuścić tą całą bezludną wyspę.

Czy Chciałabyś/Chciałbyś mieć dzikie zwierzę w domu?

Hmm… juz mialem wystarczajaco duzo problemow z dzikimi ludzmi, wiec jesli chodzi o dzikie zwierzeta, to wolalbym sobie odpuscic.

Czy chcialbys/chcialabys spedzic wakacje mieszkajac w namiocie (jezeli byloby to bezpieczne)?

Myślę, że takie przeżycie było by ciekawe oczywiście góra tydzień, dłużej nie dam rady .

Gdybyś/aś miał/a jedną super moc do wyboru jaką byś wybrał/a ?

Transmutację wody w wódkę, dorobiłbym się majątku na sprzedaży.

Czy lubisz Islam ?

Moja odpowiedź jest przecząca.

Czy Niemcy przegrali II WŚ?

Jest wielce oczywiste, że niemcy dobrze wyszli na porażce. Mają teraz najlepszą gospodarkę w europie. Patrząc w ten sposób wyszli z tego korzystniej niż my.

Czy jesteś teraz w stanie odpowiedzieć przecząco na to pytanie?

Szwaby teoretycznie przegrali, ale sposób w jaki pociągnięto nazistów do “odpowiedzialności” budzi wiele wątpliwości. Jeśli kogoś ten temat interesuje, możemy pogadać na czacie lub TS.

Czy masz dziewczynę ?

mam chłopaka ^^

jesteś homo sapiensem?

Owszem, należę do gatunku homo sapiens.
Czy lubisz paprykarz? [emoji14]

Ja lubie wiele dziwnych rzeczy, ktore inni woleli by pominac podczas posilku, paprykarz jest jednym z nich.

Czy uwazasz ze partner/ka jest tobie potrzebny/a?

Owszem. Albowiem mam zaufaną osobę z którą mogę porozmawiać o wszystkim [emoji14]
Czy ty też nienawidzisz polskiego rapu i hiphopu?

Czasem znajda sie jakies fajne utwory z tych gatunkow ktore jednak sa po polsku wiec sklamalbym gdybym dal odpowiedz twierdzaca, choc jednak samo stwierdzenie ze je lubie jest mocno przesadzone.

Czy zjadles/zjadlas juz dzisiejsze sniadanie?

Przed chwilą w pracy.
Czy uwierzysz w cokolwiek jeśli będziesz miał namacalne dowody?

Z namacalnymi dowodami raczej bylbym w stanie uwierzyc w cokolwiek, ale same dowody moglyby okazac sie podrobione, wiec mozliwe ze trzymalbym dystans jesli namawialby mnie do uwierzenia w cos ktos obcy. Np. gdyby przyszedl do mnie stary czlowiek proponujac sprzedaz magicznego dywanu. Dowod jego istnienia jest, ale czy dywan rzeczywiscie bylby magiczny?

Czy jestes w stanie non stop ogladac anime przez 10 godzin?

A i owszem. Wielokrotnie już to udawadniałam.
Znasz/lubisz serial “falling skies”?

Pierwsze slysze o takim serialu.

Czy myslisz ze na Polskich ulicach jest niebezpiecznie?

Policjanci są zajęci wcinaniem pączków i pijaniem kawy w swych niebieskich karocach więc kwestia bezpieczeństwa pozostawia wiele do życzenia.

Czy winogrona powinny być sprzedawane nieletnim skoro robi się z nich wino? XD

Mogą ponieważ same winogrona to nie wino .

Czy lubisz zwierzęta ?

Uwielbiam głaskać zwierzaki, bawić się z nimi, poza tym są wiernymi towarzyszami.
Czy lubisz kotlety?