Nikorin Kanał

Nikorin

Hej, hej~ Postanowiłam, że zacznę bawić się w “jutuby” i założyłam swój własny kanał na YT o bardzo twórczej nazwie Nikorin! Założyłam go, bo jadę za niedługo do Chin na ponad 2 miesiące i chciałam ponagrywać trochę vlogów z podróży, pracy i codziennego życia w Hangzhou :) Kanał skupiać się będzie więc na Chinach, ale nie zabraknie również innych krajów Azji, w tym Japonii! Zapraszam do oglądania i czekania na kolejne materiały.

Nie jest to jeszcze filmik najwyższych lotów, ale obiecuję poprawę i już kolejny będzie miał lepszy dźwięk i obraz :3!

Masz miły głos
Powodzenia :)

Zgadzam się z przedmówcą :), łap suba, będę obserwował Twoją karierę :)

Dziękuję :3 Mi mój głos wydaje się denerwujący, ale nie mogę się z nim oswoić :D

Woah! Ja zawsze zaczynałem liczenie od kciuka xD Tyle nowych rzeczy z jednego filmiku, bd musiał obejrzeć kilka razy żeby przyswoić.

Fajne :) lubię oglądać filmiki, które umilają czas i przy okazji czegoś uczą, przynajmniej wtedy nie mam poczucia, że zmarnowałem czas :D leci lajk i sub. Co do samego liczenia, to trochę dziwne bo po co wymyślać znaki zeby policzyć do 10 na palcach skoro mamy 10 palców? Chyba, że mozna pokazywać na palcach np. 89 to by było w lewej ba, a w prawej jiu? :P

@agellow Tak, można pokazać ba i jiu i to będzie 89 :D! A co do dziesięciu palców i dziwności, to szukałam info o tym, skąd to się wzięło i pytałam też o to moją nauczycielkę od chińskiego, ale nikt nie zna odpowiedzi, każdy ma swoją wersję :3

O, ciekawie się zapowiada . I właśnie mam te samo pytanie co agellow. Też mnie to zastanawiało >.< Leci oczywiście sub ^.^

Uczace a zarazem miłe do oglądania, w pierwszym planie afrodyta z slodkim głosem. Jak dla mnie bomba, będę spoglądać jak sie rozwijasz moja droga.

Film numer dwa~ 10 rzeczy, które zdziwiły mnie podczas mojej pierwszej podróży do Chin! Poprawiłam jakość dźwięku i kilka mankamentów, ale wiem, że dalej muszę pracować nad sobą, szczególnie nad zacinaniem się i plączącymi się słowami!

Bardzo fajna tematyka filmów, sub i like ;D