No Cześć

Witajcie, na wstępie zaznaczę, że nigdy nie byłem dobry w pisaniu o sobie więc liczę na Waszą wyrozumiałość ;)
A więc tak, nazywam się Dawid, 23 lata hmmm ulubione anime: Akame Ga Kill, Sword Art Online, Death Note, Fairy Tail.
Jeśli chodzi o hobby to lubię pisać, ale głównie krótkie teksty w tematyce fantasy i zazwyczaj kończy się to jednym rozdziałem :P
Poza tym interesuję się muzyką, grami mmo, tatuażami, motoryzacją (Audi <3) oraz trochę pożarnictwem, przez 2 lata byłem ratownikiem medycznym w OSP :)
Będąc szczerym na tym forum znalazłem się przypadkiem, szukając jakiegoś miejsca na świecie gdzie będę mógł normalnie popisać / porozmawiać na temat anime, gdyż jakby nie patrzeć w moim środowisku anime jest kojarzone z bajkami dla dzieci, a nie mam zamiaru na siłę kogoś zmuszać :) Od jakiegoś czasu odwiedzałem forum jako gość, aż w końcu postanowiłem dołączyć do Waszej społeczności :)

Btw od roku pracuję i mieszkam w Uk więc mówiąc wprost, mam nadzieję, że chociaż w jakimś stopniu to forum będzie lekiem na samotność :P
Pozdrawiam Zwiastun ;)

Witaj na forum!
Z jakiego powodu przeprowadziłeś się do UK?

Zakończyłem 6 letni związek i potrzebowałem zmienić otoczenie ;) Ale oficjalna wersja to lepsze pieniądze :D

Witam, jestem Kuba i mam 12 lat :D
Lubisz może masło?

Cześć Kuba :D
No jasne, kto nie lubi masła :P

Laska chyba pracuje w Anglii, chociaż ostatnimi czasy rzadko się tu pojawia. :(
No siema! Raczej nie będziesz się tu nudzić, bywało, że na konfach gościliśmy nawet polaków z USA ;)

Witam.

Baw się z nami dobrze, udzielaj w tematach i na czacie. Wracaj czesto :)

Jakiej słuchasz muzyki?
Lubisz boczek?

Więcej pytań nie pamiętam za wszystkie żałuję. …

Pozdrawiam.

P.S.
@Tanovan. Laskieł wgl zaginął coś na dysko cchciałem go ostatnio dorwać, ale gdzie tam. : /

Yo!
Tez jestem Dawid i wymieniles również jedne z moich ulubionych anime blizniaku XDDDD
Lubisz alpaki?
Co sadzisz o związkach homoseksualnych?
Whisky czy wodka?

Dobrze wiedzieć :D Tak właśnie liczyłem, że to forum będzie dobrym sposobem także na zabicie nudy ;)

No cześć Benek :) Miło mi, że jest tu mój imiennik w dodatku z podobnym gustem Anime :)
Hmm co do alpak to do wczoraj nie wiedziałem o ich istnieniu :P Jednak ze zwierzaków wolę psy :)
Związki homoseksualne? Jak dla mnie spoko w końcu to czyjeś, życie prywatne. Poza tym jakby nie patrzeć im więcej gejów tym więcej wolnych kobiet :)
Oczywiście whisky :)

O, cześć !!! ^.^
Skąd pomysł na właśnie taki nick? o.o
Ulubiony kolor?
Tyle co chcę wiedzieć!
Dobrej zabawy życzę :D

No siemka, miło że wpadłeś, lubisz moze nowelki ? Ulubione mmo?

Brakowało świeżej krwi

No hej :) Hmm pomysł na nick powstał w prosty sposób, kiedyś grając w Titan Questa mix 2 klas dawał klasę o nazwie Zwiastun i tak jakoś się przyjęło :)
A co do koloru to oczywiście Czarny :)

Witam witam :) Co do nowelek jeszcze nie miałem przyjemności żadnej czytać :) Natomiast jeśli chodzi o mmo to chyba Metin2 myślę, że głównie przez sentyment do gry sprzed 5/6 lat :) Ogólnie jestem zdania, że ze zgraną ekipą można grać we wszystko :)

Cześć, baw się dobrze, to forum faktycznie może być jakimś pomysłem jako lek na samotność, wpadaj na czat i na konfy, a z pewnością Ci się spodoba :).

Witam Cie przyjacielu ^^
Widzę że interesujesz sie tatuażami :o mam zamiar robić rękawy <3

Co myślisz o apokalipsie zombie?

Powitał, życzę miłych spędzonych chwil na forum a i tak jak Bytek zapraszam na konfy. Dzieje się na nich dużo.

A moje pytanie do Ciebie:

Co sądzisz o wszechobecnej inwigilacji ?

Witaj, odnośnie inwigilacji myślę, że jest ona niestety nieunikniona ;/ Fakt nie podoba mi się obecny stan rzeczy, jednak żyjemy w takich, a nie innych czasach.
Ludzie od zawsze byli obserwowani przez władzę, a w dobie obecnej technologii jest to jeszcze łatwiejsze :D

#Anonymous, #Freedom :)