No elo

oglądam anime od 10 lat

moim pierwszym był bleach, potem elfen lied

https://myanimelist.net/animelist/TanyaxKazuma

zwykle lubię coś ala isekai, albo jakieś SoL albo coś ogólnie zwariowanego z ładnymi dziewczynkami

pozdrawiam

1lajk

Siemasz Kocie :D
Jak Ci na imię? Ile wiosnę sobie liczysz?

Nie powiem.

A jak dam Ci smakołyk ?

Mimo nicku nie jestem tutaj, żeby bawić się w jakiś petplay. Polecam poszukanie odpowiedniej strony dla fetyszystów .

Ło, ło, łoo
Spokojnie
Chciałam się tylko czegoś o Tobie dowiedzieć
Każdy leci na smakołyki, skoro Ty nie to jesteś jakiś dziwny :/
Dziwny KociKoci

Witaj na forum!
Szanuje za bleach i ładne dziewczynki <3
Zapraszam również na czat jeżeli jesteś zainteresowany/a.
A teraz parę pytań:
Lubisz bekon?
Jak tutaj trafiłaś/eś?
Jakiej płci jesteś? Chyba że mam się do ciebie zwracać bezpłciowo.
Lecisz na pyrkon?

Pozdrawiam cieplutko.

Cześć. Mówią, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie :joy: Forum jest do Twojej dyspozycji. Wbijaj na czat. Może ktoś coś Ci powie :shushing_face:

Nigdy nie miałam okazji jeść bekonu. Jeśli mówimy o takim podobnym jak pokazują w amerykańskich filmach.

Nie wiem co tu jest do szanowania za Bleach. Dzisiaj wspominam to jako błąd młodości, chciałabym oglądać wtedy więcej szkolnych komedii albo czegoś innego. Mimo wszystko bardziej podoba mi się niż Naruto, ma po prostu “styl”. Powiedziałabym, że najlepiej widać to w mandze. Tak na marginesie to 25 marca mają zapowiedzieć kolejną mangę Tite Kubo, możliwe, że będzie to serializacja oneshota, który był w uniwersum Bleach, ale osadzonym w ukeju.

Z Google.

Facet ofc.

Nie lubię takich zgromadzeń, źle mi się kojarzą.

Bleach>Naruto :heart:
Co do tasiemców zamierzasz kiedyś spróbować oglądać One Piece?

Nie. Nie widzę w tym nic ciekawego, a przy okazji strasznie nie podoba mi się sposób rysunku. Oda powiedział kiedyś, że jego sposób na rysowanie kobiet to “X i dwa OO u góry”. Z resztą jest za długie.

One Piece ma ciekawą historię i do połowy nawet opłaca się to oglądać. Poza tym w fany sposób zmienia się kreska i fajnie to wygląda. Długość nie ma znaczenia :) Polecam

Uszanowanko.

Mam na zbyciu trochę cegieł, Zainteresowna/ny/ne?
PS:nie ufaj spiderwi bo to klon i zwyrol jakiś jest.