No Game No Life

Premiera w Polsce 25 lipca.

Wyszła w Polsce 1 część mangi wiecie, czy manga będzie wciąż wydawana? Mam nadzieję, że nowelkę poprowadzą do końca i nie zawieszą po 1 tomie jak mangę

Manga nie będzie wydawana, bo nie ma jej nawet Japonii. Novela natomiast będzie wydawana regularnie do końca.

Nie no coś mnie tu nie pasuje.
Na empiku piszę że NGNL będzie u nich do kupienia po 11.07, natomiast jak spr na wydawnictwie to pokazuje, dwie daty - 25.07 i 10.07.
Co jest prawdą, a co nie prawdę?

Premiera została przesunięta z 11 na 25. Pewnie jeszcze tego nie zmienili.

http://waneko.com.pl/nowe-zakladki-2/ <— tu napisali o zmianie.

A dziękował dziękował …
W każdym razie nie mogę się doczekać :)
Tak na marginesie czy w nowelkach fabuła posunie się dalej niż w anime ?

I to dużo dalej :D

Po tych słowach na pewno zakupie :P

No game no life odhaczone .
Powiem tak . Zdaję mi się, że novelka jest lepsza od anime .
Ale
Osoba odpowiadająca za korektę błędów chyba tak trochę była nieprzytomna . O co się rozchodzi ? A no w pewnym momencie jest “kąt” zamiast “kot” . Idąc dalej też jest zdanie, w którym widać, że powinno coś być dalej, a jest “którym” i od razu kropka . Potem jeszcze korektor zapomniał “o” w jednym wyrazie . Innych błędów nie stwierdziłem .
W każdym razie jeszcze na początku było ładnie bez błędnie to potem im dalej w las tym gorzej.
Tak więc podsumowując .
Novelka troszkę lepsza od anime . (brak oceny spowodowany zbyt małą liczbą tomów :) )
Praca korektora 5/10

Szczerze to novelka mnie bardziej urzekła niż anime, nie mogę doczekać się kolejnego tomu :P Co do błędów u mnie trafiło się kilka literówek ale nic wielkiego np. zamiast Sora był Spra itp itd :P

Opłaca się kupować pierwsze 3 tomy jak oglądałem anime czy od razu lecieć dalej. Zamówiłem 4, 5, 6, ale nwm czy wcześniejsze też kupować?