No witam witam

Nazywam się Nikodem i mam 17 lat. Głównie interesuję się książkami fantastycznymi, historią i systemem rządów Stanów Zjednoczonych. Do moich ulubionych anime należą Girls und Panzer oraz No Game No Life.

Interesuję się głównie muzyką klasyczną z okresu romantycznego napisaną przez Chopina, Liszta i Czajkowskiego. Uwielbiam sposób w jaki ci kompozytorzy budują skomplikowane utworu, które są wręcz nasycone różnymi emocjami. Struktura kompozycji tych twórców jest dla mnie trudna do rozłożenia na części pierwsze, ale kiedy kończę taki zabieg, potrafi to dać naprawdę sporą dozę satysfakcji i pomnaża moje uznanie dla tych kompozytorów. Może i lubię najbardziej okres romantyczny muzyki klasycznej, ale czasami warto odskoczyć od ogromu złożoności romantyków i posłuchać Mozarta lub Bacha.

Hej. Będziesz miał w takim razie sporo do chłonięcia po zabójstwie generała Sulejmaniego. Widzę lubisz klasykę i romantyzm. Tylko nie skończ jak Werter :smile: Spędzaj miło czas na forum

Widzę, że lubisz muzykę klasyczną, no nieźle, nie jestem jakaś znawczynią tego gatunku, ale lubię czasem czegoś posłuchać, moim ulubionym utworem jest Cztery pory roku, Zima Vivaldiego :wink: Miłej zabawy na tym cudownym forum!