No yo

Ohayo/konnichiwa/konbanwa itp itd.
Przybywam w pokoju i poszukiwaniu spokojnej społeczności, albowiem grupy facebookowe wywołują raka mózgu i moralności :D przed wsiąknięciem w mangę i anime interesowałem się historią i kulturą Japonii, cały ten okres został zainicjowany natknięciem się na cover senbonzakury w wykonaniu Wagakki. Eto… Spokojny student, zawędrował tu z polecenia admina. Pseudonim to spadek po postaci z wowa którą kiedyś podjumałem kumplowi! Ulubione filmy pochodzą z rodzajów dokument/wojenne/fantasy/przygodowe. Praktycznie to samo tyczy się anime. Faworyt - Great Teacher Onizuka.
No to ten, siema :)

Witamy na forum, zapraszam do wspólnych rozmów na chacie i konfach. W razie pytań wal śmiało, ktoś na pewno pomoże jeśli zajdzie taka potrzeba :)

Siemson! Skoro oglądasz filmy fantasy to książki też tego gatunku czytasz? Jeżeli tak to jakie?
Lubisz keczup? Jeżeli jesz frytki to maczasz je w keczupie czy oblewasz je keczupem?

Dzięki, na pewno skorzystam :)

1. Wchłonąłem niemalże wszystko ze Świata Dysku, wypociny Tolkiena, oczywistość Sapkowski, nie miałem za wiele styczności z Pilipiukiem (ale to moja wina, zaczynanie od Homobimbrownikusa jest strzałem w kolano), cośtam Piekary, Grzędowicz jak najbardziej, i całkiem sporo różnej maści mniejszych tytułów w stylu Kłopoty w Hamdirholm, oraz pozycje których szczerze nie chciało mi się już wypisywać :P ale sporo. Zapomniałem wspomnieć o science fiction, lwia część mojej biblioteczki to star wars. EU for life.
  2. Keczup jak najbardziej wporzo, najlepiej pudliszki do pizzy wymieszany z ostrym chilli TaoTao.
  3. Frytki solone. Definicja gastronieba to fryty z dworca w Częstochowie (o ile jeszcze istnieją budki…).
    3.5. Jeśli hipotetycznie jem frytki z keczupem to prawdopodobnie maczane .

Hej :3 Miło widzieć, że coraz więcej osób przybywa na forum :) Też jestem tutaj od niedawna ^^

Sieeeeeeeeeeeeemano. Uprawiasz jakieś sporty? Burger czy kebab? Cola czy Pepsi? Co myślisz i Loli i loliconach?

No siema Bogdan D:
Lubisz masło?
Lubisz placki?
Co pierwsze kojarzy Ci się z czerwoną cegłą?

1.1 - okazjonalnie tłukę ludzi po głowach mieczem. :P
1.2 - zależy, jeśli burger z porządną wołowiną to burger. Ale ponad wszystko solidny makaron z woku.
1.3 - Cola, phew!
1.4 - Goth loli! A tak po prawdzie to średnio jara, a do ludzi nic nie mam.

2.1 - masło dobre!
2.2 - placki jeszcze lepsze!
2.3 - stary budynek, prawdopodobnie robota międzywojenna. ^ ^

1.1 może więcej szczegółów?
1.3 mój człowiek!
1.4 trzeba to tępić.

1.1 - bawię się w walkę traktatową miecz + tarcza. Bardzo miłe hobby ale planuję powoli sobie odpuści, bo po 5 latach mało który staw w rękach mam sprawny
1.3 - tak jest!
1.4 - po prawdzie tak długo jak to są loli 2D i ślinią się do nich w domu to spoko. Jeśli ktoś próbuje przekuć swoje zboczenia w rzeczywistość to należy pozbawić go zdolności posiadania tych zboczeń. Ewentualnie fanów hentai loli należałoby mieć ciągle na muszce

Hejciaa ^.^
Grasz moze jeszcze w wowa? Na globalu czy privie? Czekasz [też] z niecierpliwością na Legiona i film warcrafta? A no i gierasz w hotsa? Albo chciałbyś zagrać?

Argo - Sekkou Boys yeah! XD
Eyirie - niestety na wszystkie poza czekaniem z niecierpliwością na film warcrafta muszę odpowiedzieć nie. Staram się obchodzić moby z daleka, bo łatwo wkręcam się w tego typu sprawy a jeszcze brakuje mi tylko tego aby znowu zniknąć w jakiejś grze xD teraz pogrywam sobie w takie rzeczy jak World of Warships (ulubiony statek - Kongou!), red orchestra 2 czy warthunder. Na pół gwizdka gram w blade & soul, ale niedociągnięcia i koszmarne lagi odrzucają mnie skutecznie od tej gry. Prawdopodobnie kolejne podejście do mmo to będzie Black Desert. Jeśli chodzi o WoW’a to grałem na privie, do momentu w którym kumpel mnie wciągnął w czasach burning crusade byłem dzieckiem Guild Wars’a :D but still, for the horde!

Jeśli interesuje Cię fantastyka, to gorąco polecam Ci Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ - Południe autorstwa Roberta M.Wegnera.

• Jak długo jesteś Otaku?
  • Należysz do bractwa rycerskiego?
  • Wolisz anime czy mangę?

Witaj na forum, zapraszamy do udzielania się na jego sercu czyli na czacie,a także w konferencjach :)

Yo!
Udzielaj się na forum,czacie, czy gdzie tam chcesz, baw się grzecznie z innymi dziećmi i nie bądź znudzony
Witaj

Witam nowego kolegę. Sama jestem tu od niedawna. Mam nadzieję, że miło spędzisz tu czas.

Obserwuję i czytam, na ten moment badam teren ;)
1.1 - Otaku… Otaku to gdzieś tak od października, zacząłem oglądać anime w ramach depresyjnego wycofania się z rzeczywistości. Depresja w końcu sobie poszła a anime zostało (jednak z drugiej strony już rok temu poczytywałem sobie death nota i oglądałem różne anime,ale nie w takich ilościach) :D
1.2 - Tak jest, chociaż zajmujemy się wczesnym średniowieczem i rzadziej używamy sformułowania “bractwo rycerskie”
1.3 - interesujące pytanie… Szczerze mówiąc nie wiem, czy jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć. Manga i anime bardzo fajnie się uzupełniają.
Postaram się być grzeczny!

Hehe anime zawsze poprawia nastrój (przynajmniej mi)
Szkoda że już nie grasz, bo zawsze fajnie mieć cały team do gry choć global teraz… No, WoD to @#&%@ Mam nadzieję że w Legionie blizzard sie zrehabilituje to może postanowię skończyć z privem

Hej jestem Ayu i miło mi Cię poznać!
Mam nadzieje, że Ci się z nami spodoba, i zostaniesz tu na dłużej

Co sądzisz o muzyce klasycznej?

Masz może my anime list?

Lubisz boczek?
Jakbyś robił kanapkę z serem i szynką, najpierw położyłbyś ser, czy szynkę?
Pytam kontrolnie, to bardzo ważne

No i najważniejsze, wpadaj często na czat z nami pogadac! :D