Nobuta wo Produce

http://www.dramawiki.pl/images/4/40/Nobuta.jpg

Tytuł oryginalny: 野ブタ。をプロデュース
Gatunek: dramat, szkolna
Liczba odcinków: 10

Kiritani Shuji jest jednym z najpopularniejszych chłopaków w szkole. Troszczy się o wszystkich kolegów z klasy, ale tak naprawdę jest zamknięty w sobie i nie pokazuje swoich prawdziwych uczuć. Jedyną osobą, której nie może znieść jest Kusano Akira. Dla Shujego zachowanie Akiry jest irytujace, począwszy od jego śmiechu i wygłupów po dziecinne zachowanie. Sprawy przybierają inny obrót, gdy do szkoły przenosi się nowa uczennica - Kotani Nobuko. Dziewczynie brakuje pewności siebie, a jej wygląd jest bardzo ponury, dlatego staje się ona obiektem prześladowań. Shuji i Akira wpadają na pomysł, aby “wyprodukowac” Nobutę na najpopularniejszą dziewczynę w szkole. Ich współpraca jednak ma być tajemnicą. Jest to historia o przyjaźni między trzema skrajnie różnymi osobami, które gdyby nie specjalne okoliczności nigdy nie miałyby szansy się poznać.

1 polubienie

Obejrzałam pierwszy i drugi odcinek… Do powiedzenia mam tylko tyle, ze fabula jest nawet fajna, ale gra aktorska jest…ineczej - staraka sie na sile malpowac zachowania postaci z anime xD

W tej dramie podobała mi się najbardziej przemiana głównej bohaterki. Jak widać nie w każdym filmie zmienić się na lepsze oznacza przejście z szarej myszki w łamaczkę męskich serc. Chwała im za to.