Noragami

Na granicy światów żyje około osiem milionów bóstw, służących im duchów oraz innych, różnorodnych bytów, które lubią wtrącać się w ludzkie sprawy.
Słodka gimnazjalistka Hiyori Iki już od dłuższego czasu jest zastraszana i terroryzowana przez swoich “kolegów” z klasy, pewnego dnia zaś zamyka się w toalecie, by móc się w spokoju wypłakać. Niespodziewanie na ścianie łazienki znajduje nabazgrany numer telefonu oraz wiadomość: “Rozwiążę twoje problemy”.
Krótko po zadzwonieniu na podany numer dziewczyna spotyka bezdomnego chłopaka w dresie, który woła na siebie per “Bóg”. Nieznajomy ma na imię Yato, jest humorzasty, leniwy i ogółem trudny w obyciu, jako że nigdy nikogo nie słucha, jednak posiada on boską moc, potęgą przerastającą wszelkie wyobrażenia.

[spoiler]Anime opowiada o przygodach pewnej gimnazjalistki która zmęczona swoim życie prosi o pomoc i jakby nie patrzeć otrzymuje ją od pewnego początkującego boga, anime od samego początku wydaje się być ciekawe.
Kreska jest dość ładna, a lekko zabawne wstawki dodają uśmiechu w zimowy mroźny dzień;)

Na tą porę moja ocena 7/10 jak macie czas polecam;p

Tyle opisu co myślicie o tych bożkach? Na razie widzieliśmy jednego boga i to trochę niezdarnego, nieporadnego życiowego. Ciekawi mnie jak rozwinie się dalej fabuła, mógłbym zabrać się za mangę ale ochoty zbytniio nie mam;p[/spoiler]

uwielbiam <3
Kreska bardzo śliczna.
Oczka Yato są takie moemoemoemoemeom <3
I ten śliniak co nosi na szyi bardzo nadaje mu stylu ^^"
Ogólnie bardzo przyjemne anime. Muzyka też niczego sobie.
Dużo zabawnych scen ;I mam “banana” na twarzy, gdy oglądam.
kyahhaha~! tak bardzo sucho A

No ma coś w sobie to anime jak dobrze pójdzie będzie dla mnie top1 tego sezonu;p

Anime mi się zaczęło podobać od pierwszych minut. Coś w stylu “wuuut” i banan na twarzy nearly all time.
Nie bardzo chcę się na ten moment zagłębiać (ani oceniać) w fabułę, ponieważ po dwóch (?) odcinkach wciąż za mało o tym wiem. Poza tym, bożek i 5 yenów? To nie trąci trochę… Kiczem? No i sprzątanie łazienki? Trochę mi nie pasuje to do boga, mimo to anime jednak budzi mój zachwyt i jestem ciekawy co będzie dalej :)

Cudowne jest. Najbardziej podoba mi się ogonek. Bożek trochę obciachowy, ale to do niego pasuje. Jestem bardzo ciekawa jak to rozwinął.

Świetne, jeden z moich ulubieńców sezonu <3
moją ulubioną postacią jest definitywnie Kofuku XD Jest taka bezsensowna, wyrywa facetów i nie wie, że przynosi im takiego ogromnego pecha ahahaha

Anime trafia na listę do obejrzenia xD Jak obejrzę to dam znać ;) (Dziś zacznę)

O (OoO~) (~OoO) O
Obejrzałem dotychczasowe odcinki (10) i stwierdzam że anime jest… BOSKIE xD
Yato ma ciekawą historię i zastanawia mnie czy uda się mu rozwiązać problem Hiyori (ta gimnazjalistka).
Phasio lubi takie rzeczy :3

Po obejrzeniu całej serii stwierdzam, że jest to lekkie, bardzo wciągające anime
Kreska na mega wysokim poziomie
Podkład dźwiękowy również
Postaci ciekawie wykreowane oprócz naszej głównej bohaterki :/ taka szara wśród tych barwnych postaci
Fabuła wyśmienita jak na lekką serię
Mój ulubiony bohater to Yukine (według mnie jestem do niego bardzo podobny :D )
Pozycja umiejscawia się na 2 miejscu tego sezonu (od razu za kill la kill) Może dlatego, że sam sezon zbyt świetny nie był, zostawiam to anime z uczciwie wystawioną siódemką.

Obejrzałem całość… Moja recenzja jest na FanPage’u xD

Hmmmm… muszę obejrzeć ;D

Anime ciekawe nawet powiem że fajne xD chyba muszę dokończyć bo mi 3 odc zostały ;P

Obejrzane, choć jakiś czas temu xD

Dobrze wspominam, czekam na więcej ;)

Obejrzałam sobie tydzień temu ^^. Dosłownie na raz :D. To anime jest cudowne <3. Oczy Yato też .. Bardzo ciekawa fabuła ^^. Super ^^.

Ponoć wczoraj wyszło na anime-odcinkach OVA do noragami, ja żem obejrzał je miesiąc temu po japońsku xD

Kocham opening z tego anime <3 a anime jest jednym z moich ulubionych :)

Wygląda obiecująco. Jak nie będzie co oglądać to obejrzę

Destro oglądaj, oglądaj :P

Ciekawe openingi, fabuła też niczego sobie. No i muzyczka całkiem, całkiem ;) Warto, chociaż zależy od tego co kto lubi :P

Okładka wygląda dobrze, a jak okładka mi się podoba to najpewniej będę zadowolony xD Ale najpierw muszę obejrzeć Free 2 i jeszcze coś ( ale nie pamiętam nazwy xD )

Hah, kk ;)