Nowy Film Kinowy z Dragon Ball Z

[quote]W nowym numerze magazynu V Jump możemy wyczytać, iż w 2015 roku na ekrany japońskich kin wejdzie kolejny film z uniwersum Dragon Ball. Scenariuszem ponownie zajmie się sam autor mangi, czyli Akira Toriyama.

Data premiery jest planowana na Złoty Tydzień tj. pierwsze dni maja przyszłego roku.
[/quote]
Zapowiada się ciekawie tylko czekać aż wyjdzie.^^
źródło

Łaaaaaaaaa to naprawdę świetna wiadomości haha, DBZ nigdy za wiele :D :)

Po obejrzeniu Dragon Ball: Battle of Gods, nie spodziewałbym się za wiele po tej kinowce, niestety… :/

Ależ ma być ciekawie xD
A tu Trailer:

No i doczytałem się gdzieś że gdy film się uda to całkiem możliwe jest wznowienie Dragon Balla.

Z jednej strony fajnie jakby wznowili, a z drugiej strony martwię się, że będzie to gniot, sztucznie naciągana fabuła. [***yea!]

Może nie będzie tak mierny jak poprzedni.

Spodziewam się po tej kinówce czegoś zupełnie niespodziewanego (co i tak nie wyklucza, że może być to gniot)

Jako ogromny fan serii z pewnością obejrzę ale jak wyżej boję się że będzie to wielki GNIOT (chociaż mam wielką nadzieję że nie :D )

Battle of Gods było zajebiste imho więc liczę, że i druga kinówka z tej nowszej serii, że tak się wyrażę również wypali ^ ^

Obejrzałam battle of gods i jakoś jestem negatywnie nastawiona na tą nową produkcję. Jestem ciekawa tego filmu i na pewno obejrzę, jakoś podchodzę do tego z dystansem.

Ja na pewno obejrzę. Może nie będzie zły. Jeśli dobrze będą się trzymać serii.