Nowy wygląd profilu

Pracuję aktualnie nad nową wersją profilu.
Aktualnie troszkę męczę się z dostawaniem pluginu odpowiadającego za komentarze, używacie go?

Co jeszcze chcielibyście na nowym profilu?

Ja bym chciał by było widać te osiągnięcia jak kiedyś było, rangę i znajomych.

Ze względu na to co się na forum dzieje to chyba będziesz musiał dorzucić jeszcze tabelkę “w związku” Domen xD

Bytek kiedyś tam pisał coś można dodać Coś w stylu “W związku” dużo ludzi jakieś ma gorzej z typem foreveralone :c

Miejsce na battletaga! XDD

Ja uważam, że po potrzebujemy więcej rang, poziomów i tytułów bo Eyrie osiągnęła już maxa w pisarzu.

Co do komentarzy to jestem na tak. Są potrzebne i przydatne. Można z nich wyczytać co inni sądzą o danym użytkowniku.
Przydały by się pod avatarem ikonki gier mmo w które gramy. Oraz obecna ranga i poziom oraz widoczne osiągnięcia.

jestem za tebelką “w związku” XD

Trololo jestem jak najbardziej za by rozbudować bardziej nasze profile. To co napisał bytres i niektóre inne osoby.
Oczywiście tabelka z ‘w związku’ tak jak Ci ojcze pisałam wcześniej powinna się tutaj wkońcu pojawić oczywiście wszystko w granicach możliwości.
A jeśli chodzi o nowe rangi i takie tam to mogę się tym zająć :3

Nowe rangi byłyby bardzo ciekawe, na pewno zwiększyło by to aktywność użytkowników w danym kierunku rangi, a rozbudowane profile pomogłyby w identyfikacji pojedynczych jednostek. Oczywiście wszystko z humorem! :)

Ciekawe były by Banner który widniał by na stronię użytkownika dzięki temu każdy profil z osobna stał by się bardziej oryginalny

Jak to osiągnęłam maxa… To po wybitnym pisarzu nic nie ma? :C
<mój sens życia zniknął>

a ja tak bardzo chciałam wiedzieć, jak się nazywa kolejna ranga… :C

Btw mam propozycję, żeby dało się ustawić tak, by jakieś wiadomości o nas widzieli tylko nasi znajomi XD

Oczywiście, że po pisarzu coś jest ;D

Co do wiadomości dla znajomych to muszę zobaczyć czy takie coś jest wbudowane.

A co z tymi Banerami da się to zrobić czy nie?

Aktualnie raczej tego nie wprowadzę ale może w przyszłości.

Wersja beta profilów wjechała na serwer!

Popatrzcie u mnie, mam wszystko wypełnione :D

Są jeszcze małe błędy ale to naprawię niebawem a i byłoby super jakby ktoś napisał jakąś opinie albo znalazł błędy to śmiało mnie informować.

Trochę Oczy razi …

Dodałbym możliwość dawania linków w polu np. z malem xD

Oraz profil steam, skoro jest już battle tag

Niestety nie ma domyślnie linków w dodatkowych opcjach profilu ale popracuję nad tym.

Ze steamem do dobry pomysł, można by jeszcze ulubiona manga, anime.

Ale do ulubionej mangi/anime trzeba by było dodać nową zakładkę, aby choć jakaś przejrzystość była D:

Jak dla mnie to ten biały tam nie pasuję ale to tylko na moje oko xd