Nyanpasu minna |・д・)ノ!

N842354 (VER 2)

おす! Hej i czołem wszystkim ヽ(・∀・)ノ!
W sumie to za bardzo nie wiem jak zacząć, już od bardzo dawna nie goszczę na żadnych forach internetowych i troszeczkę wyszedłem z wprawy :sweat_smile:. Chociaż i w sumie to już od dłuższego czasu nawet nie miałem okazji pogadać o mandze czy anime z kimkolwiek :thinking:.

Tak czy siak zostawiając to na marginesie to może zacznę od tego że mam 32 lata, tematyką interesuję się już od bardzo długiego czasu (powiedzmy i nawet bardzo długiego czasu) więc i obejrzałem trochę serii w tym czasie i nadal staram się być na bieżąco (o´ω`o). W tej chwili z seryjek które śledzę z tygodnia na tydzień i które zdecydowanie poleciłbym to Summertime Render (które też czytam :blush:), Dance Dance Danseur jak i Shachiku-san wa Youjo Yuurei ni Iyasaretai, no i w sumie to może też Kawaii dake ja Nai Shikimori-san z którym też dobrze się bawię o(≧▽≦)o.

Po za tym to co tu jeszcze dodać? Z muzyki głównie słucham japońskich grup i piosenkarzy, jak Who-ya Extended, Lisa, Bump of Chicken, Utada Hikaru czy też Aimer. W sumie to co wpadnie mi w ucho gdy oglądam seryjki (´。• ᵕ •。`).

No i na koniec to może dodam że i lubię sobie pograć, głównie PS4 i okazjonalnie Switch (Steins;Gate, Root Letter, Persona, Yakuza, 13 Sentinels, różne różniaste serie z różnych gatunków), porysować trochę (takie tam bazgroły, które ostatnio znowu zacząłem publikować po długiej przerwie na dA), posiedzieć w Photoshopie (robienie gifów, jakieś amatorskie kolorowanie paneli z mang czy ilustracji jakie znajdę i wpadną mi w oko).

I w sumie to może to tyle na razie ( ̄ω ̄), myślę że nawet i trochę przesadziłem z tym super długim przywitaniem, khem… pomimo tego że zacząłem bez konkretnego pomysłu na przywitanie :sweat_smile:, tak czy siak miło mi dołączyć do stronki i mam nadzieję że może i uda mi fajnie pogadać tutaj na temat jakiejś seryjki i powymieniać opiniami (≧◡≦).

2 polubienia

Witam, potrzebujemy aktywnych forumowiczów. Zapraszamy do debat.

Witamy liczę że zostaniesz na dłużej i może się nadarzy okazja na wymianę opinii.

Hejkaヽ(・∀・)ノ!! Wielkie dzięki za cieplutkie przywitanie ٩(。•́‿•̀。)۶!

siema

@Kot Siemanko ( ´ ω ` )!!