Oceń użytkownika!

Rota na zawsze kojarzyć mi się będzie z piwem miodowym, czarnym kotełem (“Rota odłóż ten alkohol”) oraz ostrą i ciężką muzyką :D

@SonKenGintokiZoro to elokwentny i kulturalny człowiek,z poczuciem humoru.No i BARDZO częsty bywalec czatu,and thats good,duuuude!
Ah,no i zawsze doradzi jak zajdzie taka potrzeba

@Rota
Bardzo miła osóbka z poczuciem humoru i ma fajnego kotka :3

@FUSQU mam dwa fajne kotki :)

@FUSQU to uroczy młodzieniec,niegupi ,lubi anime (XD) i jest przy kasie XDD
Fajnie z Nim pogadać,zawsze jest na luzie. No i jest otwartą osobą.

@Rota seksi babeczka z przyjacielskim nastawieniem do ludzi, fajnymi kotkami lubi piwko i sobie zapalić :blush:

Papierosy! Tak,lubię: )
@Kasix-chan urocze,przyjazne dziewczę z piękną duszą, niestety wciąż jest dla mnie nieodkryta, ale czas pokaże: )
Zawsze miła i bezkonfliktowa.

Wrażliwe i sympatyczne dziewczę o walecznym sercu, choć ogranicz to picie ;)

@Rzelek fajny facet, ostatnio troche smutny, w wolnym czasie taikuje :thinking: czasem gra z shinim w lola, karmi samochodziki paliwkiem :red_car:

Hahahah ;D

@Kasix-chan świeże mięso na tym forum, szybko się wdała do Animesowej Watahy poprzez humor i zryty czerep

Spoko morda, nie zawsze ma humor, robi na Orlenike, żebra o nudesy Taiki, lubi OP

Kontrowersyjny fan Dragon Balla, lubi szybką jazdę oraz chemie? Można się dogadać

@Rzelek nie pamiętam kiedy ostatnio piłam! No co Wy,ludzie T_T

Rzelek to bardzo fajny,sympatyczny facet.
Jak już pisałam wcześniej-wrażliwy i szczery,jak może to pomoże. Dobry z Niego człowiek,a to najważniejsze.

@Rota trochę zwariowana, czasem zbyt ekspresyjna, ale świetna fajkowa towarzyszka :D Bardzo ładna, ale jak przeklina, to aż oczka krwawią, że taka ładna i przeklina :D Wydaje się być bardzo tajemnicza, a co tajemnicze to fajne :D

@Mroczna ambitna i konsekwentna,ma swoje zdanie i nie boi się powiedzieć tego na głos.
Stara dupa z Niej (XDD) ,ale bardzo fajna. Do pogadania o wszystkim,choć My może jeszcze o wszystkim nie rozmawiałyśmy,to wiem,że taka jest.
Służy radą gdy trzeba.

@Rota Empatyczna, miła i wrażliwa. Ma otwarty umysł na wiele spraw, jest ciekawa świata, odważnie brnie przed siebie pozbywając się wszelkich napotkanych ograniczeń. Posiada zdrowy system zasad i wartości, akceptuje i docenia ludzi takimi jakimi są, z wyjątkiem tych co przekraczają wyznaczone granice i próbują wpłynąć na jej wolność. Chwilami potrafi być naprawdę milusia i urocza pozatym jest śliczną kobietą i nie posiada żadnych wad, więc nie próbujcie ich nawet szukać, bo takich nie znajdziecie!

PS Tak naprawdę to jest wiedźmą i całkiem możliwe, że pisząc to wszystko byłem pod wpływem jakiegoś cholernego uroku =.=

Gość lubiący masło, cegła kojarzy mu się z kościołem. Nic więcej nie trzeba dodawać.

@TroLoL sIeMaNo!
Gość z poczuciem humoru, częsty bywalec na czacie(przynajmniej na tym starym XD) ,niezbyt dużo niestety o Nim wiem,ale jeszcze nie wszystko stracone!
Za to chętnie bym się z Nim napiła,wspólnie śmialibyśmy się z komiksów ukazujących czarny humor.

@Rota Dziewczyna, którą będzie idealną partnerką do piwa i plotek :D dogada się z osobami w każdym wieku, wydaje się pozytywna oraz chętnie nawiązuje nowe znajomości.

@Taika wydaje się być świetną partnerką w zbrodni, przesympatyczna osóbka o wielkim sercu i cierpliwości do tych wszystkich nieznośnych chłopców. Myślę, że jakbyśmy się spotkały, to byśmy gadały jak te psiapsie od piaskownicy. Mega pozytywna i taka… kawaii :D

Mroczełek dawno nie widziałem.
Fajna osóbka. Nigdy nie pokazała mi swoich nudesów :frowning: