Oceń użytkownika!

Klon mojego klona, samozwańczy bóg, ale nieliczni wiedzą czego.

Kuba klonik dawno też nie widziałem.
Dalej myśli że jest oryginałem.
Powinien być dumny że został stworzony na podobieństwo jedynego prawdziwego Boga,
jakim jestem Ja.

Koleś, którego ego jest większe niż różnica wysokości między Mount Everest a Głębią Challengera.

Koleś, który kradnie mi znajomych i pije, do tego nie umie grać w lola, ale lubię tego dekla…

Chłop ze stacji, pewnie nie dałby mi zniżki na paliwko, porównując picie alkoholu między nami, to ja jestem abstynentem. Ma ziomka pszemka i blaszkę xD

śmieszek, który rozważa postawienie piwa rzelciowi.

@Taika to kulturalna Panienka,otwarta na ludzi.
Jest miła,nie ocenia,nie patrzy na nikogo z góry i można się Jej wygadać.
Oraz zaufać…
Dla mnie wciąż pozostaje nieodgadniona.
Świetny materiał na przyjaciółkę.

Poznańska Dorota, trochę alkoholik, trochę nie xD
Zawsze chce pomóc, nawet w tak beznadziejnych przypadkach jak rzeluśboy.

@TroLoL to ten gość, co na animesie siedzi od zarania dziejów, ale tak naprawdę to uja o nim wiadomo. Jest dobrym kumplem, bo namawia Rzelka na piwo. Ma dziwne skłonności do bicia jakicś tam człowieków po alkoholu. W sumie spoko człowiek, ale piernik z niego jak cholera.

@Mroczna dziewczyna, przed którą czuć respekt gdyż nie da sobie wejść na głowę. Wydaje się otwarta i szczera, służy pomocą. Jest to osoba, do której nie bałabym się zwrócić o pomoc, gdyż tworzy wokół siebie aurę kogoś godnego zaufania.

@Taika Jest obiektem westchnień Rzelka i ma ładne pazurki, poza tym to niewiele o niej wiem, wydaje się być sympatyczną i miłą kobitką :3

@agellow wydaje się, że jest to bardzo oczytany człowiek, tylko skutecznie to ukrywa. Ale może się tylko wydaje. Zbyt się nie wyróżnia, ale jest sympatyczny i całkiem empatyczny.