Ogłoszenia

Wszelkie ogłoszenia i informacje od MG będą umieszczane tutaj.

Tak więc ogłoszenie pierwsze:
Ogólny czas tej tury zostaje wydłużony, więc macie więcej czasu na jej dokończenie. Yankesowi dopiero net wrócił i twierdzi, że się nie wyrobimy :)

Czyli do kiedy? Może do soboty włącznie?

Ważne ogłoszenie!
Ktoś (nie będę wymieniać z nicków xD) usunął nam dział KP, więc… poszły razem z tym całe posty, dlatego proszę wszystkich graczy o napisanie ponownie swoich kart. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności!

A czy karty mogą być tylko mniej więcej podobne? ponieważ nie pamiętam całości xd

My też nie pamiętamy, więc nikt ci tego nie wytknie xD

Uwaga nadchodzą zmiany w czasie…

Aby wszystkim jak najlepiej pasowało to każda tura od teraz będzie się kończyć w piątek o godzinie 18:00, proszę zapamiętać to i mieścić się w czasie by aktualizować arkusz i wydawać polecenia w rozgrywce ludem.

Ważne Ogłoszenie!

Nie będzie mnie jutro cały dzień do niedzieli, nieobecność spowodowana Bajdurzeniami organizowanymi rzez GKF w Gdańsku, kilka sesji RPGie, czemu nie?

Dodatkowo pewna aktualizacja w statystykach Nekronu które mogą niektórych z was zaintrygować.

Mam też dobrą wiadomość, od poniedziałku będę miał więcej czasu bo hip hip hurra wakacje! Więc będziecie mogli się spodziewać większej częstotliwości repów.

Poza tym którym w tej chwili zaczęły się wakacje życzę szczęśliwych, szalonych, zajebistych i co najważniejsze bezpiecznych wakacji! Lubie męczyć i mordować w pełni sprawnych i żywych graczy, więc niech mi nikt nie łamie sobie kości czy serc!
Udanych Wakacji!

(Wszelkie nieobecności spowodowane wyjazdami itp itd zgłaszać mi i fabularnie w osadzie wyznaczyć zarządce.)

Przypominam tym co tego nie zrobili o nazwie dla osady co jest dla mnie dość istotne i tym którzy już mieli swą pierwszą ewolucje proszę o nazwe rasy.

Także dosłownie tuż tuż macie pod nosem już macie eventa sporego.

Pozdrawiam i życzę udanych miesięcy bez katastrof czy problemów.

Trututututu ogłoszenie dla was mam ;D

Radzę uzupełnić arkusze bo wam ludzie pozdychają z głodu i nie wiadomo jeszcze z czego.
Dziś wieczorem będę robić wam arkusze i rozgrywkę więc jak ktoś się spóźni ma zrobić do jutra :D

Rozgrywka, Świat Nekronu, ważna wiadomość, pisze tu o tym gdyż nie wyświetla się w ostatnio aktywnych wątkach a jest to dość istotna informacja dla starszych graczy, dla świeżaków zresztą też.