Ogólnie o mafii

@Nikorin, mogli.
@byters, poważnie teraz piszesz? Chyba szło ci najlepiej. Razem z Plazmą.

W zwykłej mafii nie odzywacie się aż tyle XD Ta była dobra!
Normalnie MG się namęczy i nikt nie pisze ;P

ok… popełniłam więc wielki błąd nie chroniąc się tej nocy… a mogłam eh

Plazmie szło dobrze? XD On robił wszystko żebyśmy go zabili!

To znaczy, nie żebym narzucał się na gusta, ale serio ci fajnie poszło. Miałem wrażenie, że dobrze się czujesz w takiej wersji.

Największą bekę miałem jak wszyscy podchwycili lincz na Plazmie, któremu zależało na mojej śmierci. Ale teraz już chyba nie powie, że jestem zbyt głupi na mafię :D. Ale miałem też bekę jak udało nam się 2 za jednym zamachem do piachu wysłać.

Był plan by zamiast Niko zginęła Ali, ale znałem jej umkę i wiedziałem, ze może się bronić.

też mogłam się bronić, to jest najlepsze XD

Wiem Pay, ale w zwykłej mafii też raz wygrałem u Egila. Po prostu wolę mafię z jednym zabójcą.

Ale żeby było jasne, ta mafia też mi się podobała. grało się bardzo przyjemnie, doceniam pracę, którą włożyłeś w stworzenie ról i umiejek i za to otrzymasz repa. :)

Rozumiem Pay co masz na myśli. Ja ogólnie dobrze poczułem się jako zabójca. Bawi mnie manipulacja :D

No trza przyznać bytku, szło ci super XD Będziemy cię podejrzewali w przyszłych mafiach

Ja głosowałam na Plazmę za tego -repa od niego hahah XD

Ja za te jego listy w których pisał ciągle, że jestem czerwona, WRRR

Trochę mnie dziwi, że wzięliście pod uwagę, że czerwoni mogą się komunikować, a nikt nie zwrócił uwagi na zbieżność głosów przy linczach.

Stosowałem te same chwyty, które u Egila.

To mało prawdopodobne, ze ktoś 2 x pod rząd będzie mordercą :)

Dlatego Ci mówiłem kiedyś, że dobrze czuje się w zawodzie sprzedawcy. Skuteczne działające techniki manipulacji to niezła radocha.

Bytu dolacza do Niko i Ali XD no i Yanki też…

Niaaaa, widzisz kochanie jestem idealnym przywódcą! Odkąd objąłem przywódctwo nad czerwonymi żaden z moich ludzi nie umarł! :D
A Mistrzu się nie liczy bo nie byłem wtedy przywódcą i nie wiedzieliśmy jeszcze kto jest czerwonym a kto i kontaktu 1 FD nie mieliśmy.

Poza za tym jeeeej! Wygraliśmy! I żadnego gadanie żę Alison wygrała bo ona po prostu też, spełniliśmy warunki które dął nam Pay do wygranej więc wygraliśmy! ;w;

A w ogóle jaka była umiejka Mistrza bo nawet nie miał okazji jej wykorzystać a sprzedawca dywanów ciekawie brzmi XD

@Pay, obawiałem się, że ta zbieżność nas wyda. Ale na to byłem przygotowany by namotać trochę podejrzeniem na Eiu w ostatniej fazie dnia. Dokładnie taki sam chwyt zastosowałem w mafii Egila, w której byłem zabójcą. Ostatniego dnia cały czas na Yankessa jechałem, a potem nagle rzuciłem się na Alison i przekonałem You i Eiu, że ona jest zła.

Ale teraz nikt nie będzie mówił, ze mi szło dzięki obserwowaniu pw, z resztą po ostatniej mafii uroczyście przysięgałem, że nie będę takich metod więcej stosował :)

Następnym razem ja wygram! :’( w kazdej mafii przegrywam :’(

Miał możliwość kilka razy ukryć tożsamość wszystkich czerwonych w fn.

Eiu, dlatego w kolejnych mafiach bardzo mało prawdopodobne bym to ja lub inni wymienieni przez CIebie mieli złe role. Ty jeszcze nie byłaś zła. MG pewnie Tobie da teraz taką rolę. Głosujemy na Eiu :)

Nie da! Niech nie daje bo ja nie umiem klamac! Szkoda ze tylko ja głosowałam na Ciebie bytuś :’(

Przykrywajac ich dywanami? xD

[joke]

@Youhei, dokładnie! Jak rozkładałem rolę, to miałem jeszcze zamiar pisać fabuły, ale koniec końców zrezygnowałem, a rola została. :P