Ogólnie o mafii

Ahahahaha ale ten handlarz dywanami brzmi serio super XD ahahahaha

Eiu, zadbałem o to by jak najmniej osób mnie podejrzewało. Domyślałem się, że Mistrz był czerwonym, ale niestety słaby pokaz dał. Musiałem na niego głodować, bo i tak wszyscy głosowali. Potem by były jakieś domysły i pytania dlaczego tego nie zrobiłem.

Nie zdziwiło nikogo czemu akurat na Nexusa się rzuciłem ?

Uuuu…straciliśmy pierwszej nocy tak ważnego bo ten sam zjebał XD

Poza tym fajnie że wygrały jakby 2 grupy XD

A i Byters to ja wpadłem i przekabaciłem Eiu na naszą strone nie zbieraj pochwał XD
I to ja odpowiednio wybrałem by zabić Youheia a nie bronioną Ali XD
Ale utrudniałem nam strasznie też bo zakazywałem tykać Eiu i ją oczerniać XD

no Mistrzu się ładnie wtedy “pokazał” XD

Tiaaaa…tak zjebać XXXD
Ale bez tak ważnego gościa i tak poprowadziłem czerwonych bez żądnych strat gdy ci mnie wybrali na swego wodza, a teraz idziemy spełniać zawód bandytów w europie bo postanowiłem zostać ateistą wraz z moimi ludźmi, nie martwcie się nie będziemy jednak islamizować Europy tylko ją zniszczyć XD

Nie umniejszam Twoich zasług Yanki :), działaliśmy wspólnie :D. Ja zajmowałem się manipulacją w samym temacie, ale taktykę w dużej mierze wymyślił Yanki :). Chociaż You też chciałem zabić, bo bałem się, że mnie sprawdzi.

Mistrz się popisywał w stylu “co to nie on”, ale trochę jak widać nie poszło ;3

Ty się zajmowałeś manipulacją Alison jak zawsze XD
Dokładnie to ja wybrałem czy atakować Ali czy You i dobrze wybrałem.

Tak czy inaczej, bardzo dziękuje wszystkim za grę. Było fajnie. :). Z niecierpliwością czekam na następną mafię :)

No tak, to była Twoja umka i Tobie zostawiliśmy decyzję :)

Ja tez dziękuję bylo ciekawie
@bytuś kogoś zdziwiło XD takie deja vu z mafii Egisia… Musem sie poprawić bo sama myśleć nie umie ewentualnie zbieram informacje ale liczę ze ktos za mnie wyciągnie wnioski :’(

Kurde następnym razem bardziej będę ufał nosowi :D
Byters na biwaku u Kiicia tańczysz kankana :D
nieźle mieszaliście gratki

Spróbuję zatańczyć, jak nie wyjdzie Kankan to cokolwiek :) muszę przyznać, że wykazałeś się inteligencją podczas mafii, mam nadzieję, że w następnej będzie nam się równie fajne bawiło :)

Kageno i Lilka, w sumie też Yankesss, który mnie lekko zmylił…

Muszę bardziej postarać się, by to mi wierzyli, a nie “złodziejowi” :C Jak dla mnie Yankesss i byters bardzo dobrze zagrali, gratuluje Wam. Strzeliłem w Mistrza i w Ciebie byters praktycznie na ślepo… (obrazić dwójkę graczy i zobaczyć, jak się zachowają, możliwe że się zdenerwują i powiedzą słowo za dużo, jak Mistrzu.)

Niko ja w sumie uznałem Cię za dobrą chyba przy którejś tam liście xD

Eyirie, jaki punkt rep?

Eh, moja pierwsza mafia… następne będą lepsze :D Muszę tylko wziąć kilka lekcji manipulacji od bytersa i raczej nie dawać powodów by głosowano na mnie xD

Plazmid jakbyś właśnie nie dawał tych powodów to może i byśmy wygrali XD właśnie przez zdenerwowanie bytka czy zachowanie Mistrza itp… ale myślę, że zdenerwowałeś za dużo osób na raz… może lepiej robić to partiami?

Ja w ogóle miałam do końca nadzieję, że czerwoni nie mogą się ze sobą porozumiewać… ;-; więc nie chciałam mówić otwarcie, że jestem zielona, ani czerwona… czy jakakolwiek inna i zaczęłam mieszać specjalnie tymi 3 obozami… a tu klops, jednak mogli ze sobą pisać, taki smutek :(

Haaaaa! Wiedziałam, że Kage jest tym złym! xd
Zawsze czuję ten pociąg w mafii kiedy z nim gram <3 hihihi

@Niko, Plazma, te moje zdenerwowanie było na pokaz. Ale fakt, że zależało mi by pokazać, że wcale nie jestem zbyt głupi by grać w mafię. ;) Z reszta jak już się zapisuje to się staram by mieć jak najfajniejszą zabawę. :)

A pozbycie się Plazmy było potrzebne, bo był inteligentny i dobrze kminił. Ciebie Niko też trzeba było się pozbyć na wszelki wypadek. Mam nadzieję, że się nie gniewacie, ale wasza likwidacja była w interesie naszego obozu (tzn czerwonych) i prawdę mówiąc byliśmy pewni, że wygramy, bo warunki spełniliśmy, bo Pay o pozbyciu się dowódcy straży w wymaganiach nic nie napisał. W moim PW miałem cel zrównoważyć liczbę wszystkich graczy z liczbą graczy czerwonych. Ale nie czepiam się, bo grało się fajnie.

Taka tylko prośba na przyszłość dla wszelkich MG by nie umieszczać mnie w jednej drużynie z Mistrzem. :)

Plazma inteligentny? Mnie po prostu wkurzał XXD

Mi Plazma wydaje się inteligentny. Ja chciałem się go pozbyć przede wszystkim dlatego, ze stanowił dla mnie bezpośrednie zagrożenie.

Na wojnie i mafii wszystkie chwyty dozwolone… tak mi się co najmniej zdaję, tak wiem, normalnie też jestem irytujący :D

Ale wiesz Plazmo, bycie irytującym w mafii źle sie konczy XD

Zauważyłem xD