Ogólnie o mafii

Lekcja na przyszłość XD

Albo kiedy ktoś udaje, że Twoje zachowanie go poirytowało, a Ty zaczynasz się tłumaczyć ;-)

Przydałoby się chyba za jakiś czas wystartować z kolejną mafią, bo to co się teraz dzieje to jakieś nieporozumienie. Ludzie chcą grać, a tu wszystko stoi.

Bo ktoś tu ma słomiany zapał do robienia mafii, albo robi niepotrzebnie w nieodpowiednim czasie :p

Też odnoszę takie wrażenie. Jeśli ktoś robi mafię, powinien zadbać o czas na to, a jeśli wie, że tego czasu mu zabraknie, powinien to w czasie odłożyć.

Ja w mafii mango już nic nie napiszę. Możecie mnie uznać za martwego.

yolo ;d no takie życie.
można by zamknąć mafię >v<

No niech ktoś następny robi, bo Mango nas olał ciepłym moczem.

Szczerze rozwalało mnie to jak Kicia wami wszystkimi manipulowała i mnie wkurzyła za to że chciała mnie zabić więc pierwszy ją zabiłem i za zabicie Lilki ją zabiłem, tylko ja moge zabijać lilkę! Cały czas to robie w hotsie! (Eiu i Nexus rozumieją o co chodzi XD)

Wiedziałem żę mnie zabijecie po zabójstwu Kici i tak byście mnie zabili a ja straszliwie chciałem ją zamordować XD

I nikt mnie nie faworyzował ani nic więc nie naskakiwać na moją Eiu >.>

O co chodziło z celem mafii? Jak dla mnie mieliśmy zabić 8 innych graczy za pomocą intryg oraz sojuszy… Jednym słowem każdy był zabójcą :D

No wiesz Plazma ja nie jestem pewien czy niektórzy załapali że celem mafii nie było zabicie mordercy tylko o to by zostały w mafii 2 osoby a taka mafia już kiedyś raz czy dwa razy była XD

Yankes oczywistoscia jest to, ze vyles zabojca. Nijt nie naskakuhe na Eiu. Ja po prostu napisalem swoje zdanie w mafii, nie podobalo mi sie pare spraw. Ja sobie robie urlop od grania w Mafie, nudzi mbie to juz. No chyba, ze ktos zrovi fajna, klasyczna, bez zadnych innowacji

Ja nie byłem mordercą Byt, ja tylko Kicie na koniec zabiłem i tyle, wiedziałem że umre i że mnie sprawdzisz w nocy więc zabiłem Kicie i zostawiłem karteczke, poza tym Byters było w tej mafii5 osób które mogł zabijać XD

nie musisz ciągle tego podkreślać jak to chciałeś mnie zabić, jak to mnie zabiłeś i jak to wielce szczęśliwy jesteś, że mnie zabiłeś.
o-g-a-r-n-i-a-m-y , że chciałeś mnie uyebać

Kiklors i mapety wygrały mafię :p

W mafii dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy jak to że jestem strasznie dobrym manipulatorem, piszę ciągle bzdury i nie umiem nic sensownie powiedzieć. Dzięki wam :p

Gratuluję, w mafię się grało bardzo fajnie ^^

tylko zabójcy zbyt widoczni :p

Bardzo przyjemnie się czytało mafię :-D Chociaż smut, że padłam na początku (btw, kto mnie zabił, byters czy siostra?)
A Kikiemu się rep należy bo się postarał ^.^

Ja Cię zabiłem Eiu, potem zabiłem Dartha, kolejny miał być kiki, pozbywałem się ludzi, których uznawałem za największe zagrożenie. Ja na razie mafię odpuszczam, nei chce mi się grać po prostu. Ale dla Lilci się rep należy za mafię

KUUUUUURWWWWWWAAAAA mój nos mi mówił że Byt jest zabójcą, a po rozmowie na konfie byłem pewien( sorry ale jeżeli chodzi o oszukiwanie twarzą w twarz aż tak ci nie szło) brak tylko dowodów… ale niestety musiałem polecieć :P Byters serio uważałeś mnie za takie zagrozenie.
Mafia była swietna i gratulacje dla zwycięzców

No, uważałem Cię za zagrożenie i domyśliłem się, ze wiesz, iż jestem zabójca. Dlatego Cię usunąłem. :)