Ogólnie o mafii

zbyt mocno widoczna kiicia
kkjkjkjk

Gdyby Kicia zagłosowała na Ciebie wtedy kiedy miała to zrobić, a ja pozbyłbym się Kiklorsa to łatwiej mogłoby być. Niestety, jajniki Kici mnie wykończyły :)

Ja od początku sądziłem że Byt morderca XD
Byters pewnie ci było masakrycznie ciężko z Kicią XD

Bytku, im częściej jesteś mordercą tym łatwiej ludziom już jest Cię znaleźć XDD

byt ja już uważałem że kicia jest mordercą zanim cię zabiliśmy ale nie powiedziałem nic żeby ją przekonać do zmiany głosu xd

Eiu, skąd te wnioski ;d. To pierwsza mafia, w której byłem mordercą i zostałem wykryty ;p, w mafii Kici co prawda zlinczowany zostałem, ale moją rolą było dawanie podpowiedzi dotyczących zdarzeń w czasie fazy nocy.

No Tobie Kiki mafia poszła, trzeba przyznać, świetnie, dostałeś ode mnie rep za to. :)

Gratuluję dobrze zrobionej mafii Kageno ^^

Mafia była świetnie zrobiona :D zdradź nam kageno czy w Wierszach też ukryłeś wskazówki?

no i gratulacje dla Ari- okazała się doskonałym koszmarem :D
PS. najwyraźniej pasują ci role czarnych charakterów

Wiersze pisała Arika za co jej dziękuje. A dopiero po jakimś czasie ogarnąłem ich treść bo mi je wytłumaczyła XD

Hahahah wiedziałam, że mam coś w sobie z psychopaty xD Dziękuję :3

Hahah właśnie miałam dzisiaj lekcję informatyki, po której zrozumiałam jak odcyfrowaliście te kody XDD dobra gra Ariś

Ari co miały znaczyć te wiersze? Zawarłaś w nich jakieś tajne podpowiedzi?

Tak zawarłam ale jutro ci napiszę odpowiedzi do nich :D

spoczko :D zgaduje że liczby 7,3,1,5 grały tu ważną role :D

I „Siódmej nocy zapada gęsty zmrok
Jej ofiara traci wzrok, a jej dusza wpada w mrok
Tam Cię chwycę mocno tak i na twej twarzy wyryję brązowy znak
Znak ten to 3 bo wkrótce znów zobaczymy znaki krwi”

07.03 Miało z początku znaczyć datę rejestracji kika ale potem oznaczało posty kika i wexa. Te liczby to tylko zmyłka mieście się na nich skupić :D Natomiast brązowy znak to prawdziwa poszlaka oznaczał on włosy mojej dziewczyny z avka :D

II “Dziś znów(nów) zabawmy się znów
Ostatnio był wzrok teraz zróbmy kolejny krok
7 i 3 nic nie mówią Ci?
1 i 5 pomoże Ci więc.”

Tu byłą literówka poprawnie napisała w nawiasie. Tu dale mieliście żyć w przekonaniu że liczby są bardzo ważne a najważniejsze były kolory :D Tu już dalej liczby były podpuchą bo posty 7 i 1 należały do wexa a 3 i 5 do kika :D Chciałam się pozbyć kika bo był niebezpieczny :D a wexsa specjalnie zostawiałam bo miałam plan na niego wszystko zwalić jak zaczniecie mnie podejrzewać ale wasz plan się powiódł :D

III “Bezwartościową osobę dziś zadźgałem
bo weny w pizdu nie miałem
więc poszlaki też nie dałem”

Tu serio nie miałam weny twórczej xD

IV “Była pełnia i był nów
Więc zagrajcie ze mną znów
Teraz ze mną pójdziesz ty
To już koniec twojej gry
Zastawimy im poszlakę
tą niebieską wnet powite”

A tu chodziło o niebieską rangę “Aktywny” :D

V “Kończy wam się czas
Zabawmy się jeszcze raz
Biel i róż zmieszaj wraz
I zagadkę rozwiąż na czas”

Biel był kluczem a różowy podpuchą :D Łącząc to w całość to tak biel i brąz mój avek a niebieski szlak to moja ranga :D Liczby tu grały rolę odwrócenia uwagi więc można rzec że grały ważną rolę xD

okrężną drogą ale doszliśmy do ciebie :D
Pewnie i tak zagłosowalibyśmy na ciebie gdyby Kageno nie podpowiedział z Cezarem i gdybym nie ogarnął że to szyfr :P

twoje podpowiedzi były aż tak zagmatwane że pewnie nigdy byśmy nie doszli :D
Jak bd robić ty mafie to od razu się zapisuje :D

Niestety ale mafii nie będę robić :D Nie pozwala mi na to mój styl pisania, który zawiera dużo błędów i stylistycznych i językowych oraz czasem zdarzają się błędy ortograficzne, a wiadomo lepiej się gra jak owych błędów się nie widzi :D Ale bardzo dziękuję za chęć, może kiedyś się skuszę i faktycznie zrobię :D

Zgodnie ze słuszną uwagą Kagena, proszę o kontynuowanie dyskusji o zasadności zatwierdzania Mafii w tym temacie.

Zgadzam się z Tobą Eiu i właśnie dlatego, korzystając się świętego prawa do wyrażania opinii, pozwoliłem się nie zgodzić ze zdaniem Mangofana.

Ja to tam dalej czekam aż mi ktoś odpowie, jak można wysłać spis ról do zatwierdzenia, nie wiedząc ile osób weźmie udział :D

Pay pisałem tu nie chodzi o rozpiskę ról typu kto jaką dostanie tylko jak się nazywają i co robią, np u mnie
-Koszmar-typowy morderca
-Narkoleptyk zwykły gracz