Ogólnie o mafii

Kyahhaha no dokładnie.
W drugą stronę to jednak nie działa.
Mogę być zła ale moje jajniki pozostaną dobre ??

Nie mam pojęcia Kiciu. Ale możesz mieć rację, wszak w mafii Lilki przegrałaś jako zabójca, ale Twoje jajniki wykryły drugiego zabójcę - mnie ^^

Mają nosa, te moje jajniki co do złoczyńców <3

To jest pomysł na mangę :), detektyw jajnik :P, z tego by można shounena walnąć xd

Ciekawie nie powiem xD
A co z główną nosicielką tych organów!? xD

Nie zawsze Kiciu, nie zawsze XD

przykład podaj :ccc

Hah, no to żem się nagrał xD, będę oczywiście obserwował przebieg rozgrywki :P

Też żem się nagrał razem z Tobą xD

No cóż… daliście z siebie wszystko, ale kiicia i lax wodzili wami za nos jak chcieli :D i tak muszę przyznać że była spoko aktywność jak na ten termin.
Wstawię tutaj też moją tabelkę, żebyście sobie porównali wasze teorie z prawdą :D

Twoja tabelka pokazuje jak ładnie juz pierwszej nocy wziąłem Kiicię na celownik, bo ją podejrzewałem XD

Rany, czyli miałam nosa do tej mafii xD Dwa razy pod rząd ich przymknęłam i się uratowałam xD Za trzecim niestety coś nie pykło.
I chyba 5 min rozszyfrowywałam tę tabelę :D

za trzecim już byłaś wprowadzona w błąd i blokowałaś nie tą osobę XD a Maruś ładnie mnie chroniła w nocy XD

Mafia była naprawdę spoko, szkoda tylko, że nie miałem okazji w nią za dużo pograć, bo szybko umarłem xD

Z góry mówię, że jakby co to mogę kiedyś poprowadzić znowu taką mafię, bo raczej tego systemu będę się trzymał, ofc po minimalnych poprawkach :D

Mafia była świetna, tylko szkoda, że z powodu natłoku w domu nie mogłem zbytnio za dnia siedzieć przy lapku, tylko w nocy :/

Czekam na kolejną Twoją mafię.

Ja też czekam, chyba pierwszy raz mi się tak przyjemnie grało ^^

Dzięki za mafię Kageno, gratki Wrexar za dobrą rozgrywkę, a także gratki dla tych, którzy zwyciężyli. xd

Szybciutkie rozklepanie z finałowym kołkiem w dupie. Dziękuje wam za wsparcie i za pomoc :)