Ogólnie o mafii

No to po mafii laxa. Tak się uśmiać jak w niej jeszcze nie uśmiałem. Nie chodzi mi oczywiście o fabułę, ale o samych graczy :D Lax mógł jednak choć trochę pomyśleć o jakiejś fabule a nie typowy spontan, ale nie wyszło źle jak się bardziej zaczął starać :P

Było zabawnie i dziękuję za zabawę tym co grali XD
Jedyne o co mogłabym prosić to bardziej określone czasy FD i FN…

Gdybym wcześniej się obudził to może byśmy coś ugrali. Od początku Wrexa podejrzewałem, problem w tym, ze olałem. Nie chce mi się już raczej w mafie grać. Znudziło mnie to.

Mi się chce, ale tylko wtedy, gdy ludzie są aktywni a nie jak jest rozmowa między 3 osobami

Poza tym zagadki nie moja bajka :C wolę wskazówki

Było śmiesznie, zabawnie. Do końca życia nie zapomnę faila Kageno, który popełnił 2 razy XD
Piękno.
Gdybyście mnie posłuchali to byśmy wygrali a tak to wiecie! :x
Ja wiedziałam, znaczy się moje jajniki wiedziały wkońcu były po okresie!

A ja myślałem że jesteś oszukistką i zfałszowałaś screen ;-;

Ja robiłem wszystko co się tylko dało, żeby każdy myslal że twoja zmiana nastawienia była jak najbardziej podejrzana ;P ale próba przekupienia gm-a to cios poniżej pasa ;_;
Co nie zmienia faktu, że ta burza która wywolalismy była przepiękna :3

Kyahahaha no była piękna.
Nikt nigdy nie powiedział, że GM nie można przekupywać xD
Tak to jest z zaufaniem widzę :x Nikt mi nie wierzy kiedy mówię prawdę!

Airzel!
Nie umiem w html więc nie dałabym rady podrobić zdjęcia, bo to nie screen lol dałam tam nawet mój palec!
Jak można być tak nierozgarniętym XD
Macie nauczkę! Gdybyście mnie nie zlinoczowali tylko Wrexa to byście wygrali mafię!
Potem Barume a trzeciego zawodnika to nie wiedziałam xd ale akurat przy tych dwóch byłam mega pewna xD

No bo poprzednio byłaś często zabójcą no, to mnie podkusiło aby tobie nie ufać, poza tym rude fałszywe.

Nie jestem ruda lol tyko brązowa XD
Boszu, dlatego teraz nikt nigdy nie da mi zabójcy bo jestem przewidywalna xD
Zresztą jak jestem zabójcą to o jajnikach nie mówię, może czasem wspomnę ale to tak tylko niepewnie ;p

Co ty masz w ogóle z tymi jajnikami? Nie zawsze się sprawdziły xD

JAK NIE?!
Lilka, Arika, Wrex, Barume i napewno ktoś jeszcze xD
Dają radę jak są po okresie!
Detektyw jajnik do usług~

No chyba jednak nie zawsze XD
Może i miałaś rację Kiiciu ale jak dla mnie zasługujesz na -repa czy coś za tamto zdjęcie. Nawet jeśli nie ma tego w regulaminie, tak się po prostu nie powinno robić

Szybko poszło, Kiklors dał ciała. Pierwsza mafia chyba w której nie zginął nikt oprócz zabójcy xD Dzięki za grę i szybką akcję ^^

mafia była dość słaba ale grało się dobrze

Myslę, żę Izri mógł przekazać komuś innemu rolę mordercy i kontynuować, ale teraz to już “po ptokach”. Do zobaczenia w następnej mafii :)

Moim zdaniem mafia była zbyt bardzo nierozbudowana

Była prosta i łatwa. Jak na moją pierwszą akurat. A prowadzona była jak dla mnie okej. Tylko akurat “trafiliśmy” szybko na zabójcę.

Była łatwa, bo Żelek za dużo podpowiadał. :v
Ale ogólnie nie było źle. xd

No, ale Kiki to przegryw największy bo nikogo nie zabił. Chyba pierwszy raz w historii forum nikt nie zginął w mafii (Desera nie liczę, bo zmartwychwstał szybciej niż Jezus xD)