Ohayo! :3

Ohayo minna!~
Jako, iż jest to moje pierwsze zaangażowanie w jakiekolwiek forum o anime (a to dziwne z racji tego, że z anime związany jestem od ponad 6 lat >.<) chciałbym się przedstawić w sposób czysty i konkretny. Mam na imię Wiktor za niecały miesiąc stuknie mi 20. Pierwszym anime jakie oglądnąłem był oczywiście nieśmiertelny Dragon Ball Z :D Zaraz po ukończeniu serii ruszyła lawina i pochłaniałem kolejne tytuły niczym Happy ryby. Uwielbiam anime z ogromną ilością walk, najrozmaitszych odmian magii, reiastu czy licho wie jakich jeszcze nadnaturalnych sił, lecz nie pogardzę dobrym dramatem, horrorem czy… yaoi. Konkretne tytuły jakie utkwiły mi w głowie to D. Gray Man, Bleach, Fairy Tail, Shingeki no Kyojin, SAO czy obie serie Naruto.
Muzyki słucham najróżniejszej, uwielbiam mocne brzmienia typu Girugamesh a gdy potrzebuję czegoś lżejszego odpalam mój ulubiony kpopowy girlsband - 2ne1 ;)
Tak poza tym to zawsze chciałem mieć kota. Koniecznie czarnego!

Cześć! Witam Cię na naszym forum. Baw się tu dobrze.
Niestety, sama nie przepadam za tego typu seriami, jakie Ty lubisz. Swoją drogą… Widziałeś Z, a co ze zwykłym Dragon Ballem?

No i w ogóle: lubisz sernik? Masz może konto na MyAnimeList?

Wpadaj na czat!

Widziałem wszystkie serie Dragon Ball :) sernik mi sie już troche przejadł i mam konto na MyAnimeList

To jak masz, to podrzuć w tym temacie.

I która seria bardziej Ci się podoba?

O to miło poznać risu, a oglądasz też dragonball super?
Lubisz wędzonki i czy jesteś lewo czy prawo ręczny?

Siemnakooooo!
Witam cie serdecznie na forum, w naszej małej rodzince :p

Jesli lubisz gry zagraj z nami w Shakes&Fidgers na miedzynarodowym swiecie “w8” - zapraszam!

Kilka pytań kontrolnych (jesli juz wyzej na cos odpowiedzialas, to sorki - pytania u mnie sa standardowe wstawiane metodą “kopiuj - wklej” tylko z lekkimi modyfikacjami)
Jak trafiles na animes.pl?
Widziales może serie “No game no Life?”, “Sword Art Online” oraz “Fairy Tail”?
Jesli tak, to co sadzisz o tych seriach?
Czytujesz moze mangi?
Masz jakies ulubione tytuły?
Ulubiony nightcore?
Kawa czy herbata i ile cukru?
Ulubiona pora roku?
Ulubiona potrawa?
I najwazniejsze pytanie!!
Umiesz narysować stożek?

Haha :)

Zapraszam Cię na czat i na konferecje skype <3 oraz mam nadzieje ze zostaniesz u nas dlugo…

Cze

Potrafisz gotować? (rosół)
Co sądzisz o poligamii?

Do kiedyś.

Najbardziej ta pierwsza :) kiedy wszystko sie zaczyna i bohaterowie są jeszcze młodzi

Nie przepadam za wędzonkami ;p jestem praworęczny

animes.pl znalazłem wczoraj sam, kiedy zdecydowałem, że chcę dołączyć do takiego forum :) miałem kilka na oku ale zdecydowalem sie właśnie na to, oczywiście, że znam SAO i Fairy Tail jestem nawet w trakcie oglądania FT po raz drugi ;p mangi czytam rzadko, ostatnio mam ogólnie mało czasu, który mógłbym poświęcić na przyjemności ale pracuje nad tym! :3 hmmm… Myśle, że wolę herbatę, bez cukru. Nie słodzę. Ulubiona pora roku to jesień, najbardziej mnie inspiruje. Ciężko wskazać mi jedną potrawę ;p I nie. Nie umiem narysować stożka :c

Nie umiem gotować zup u_u
Dobre pytanie, z jednej strony perspektywa bycia pożądanym przez kilku partnerów jest kusząca ale jednak wolałbym poświęcić się jednej konkretnej osobie.

Hejka~ Zwą mnie Vudzio
Tak samo jak ty to moje pierwsze forum na którym jestem :D
Pytanie… co myślisz o apokalipsie zombie ?

Myślę, że byłaby to bardzo ciekawa opcja świata apokaliptycznego ale już troszke oklepana ;p ale w gruncie rzeczy wolałbym to niż wielkie bum, nie ma ziemi i koniec.

No to za to masz plusika. Generalnie też uważam, że pierwsza seria była najlepsza. Nie było wyłącznie power-upów jak w Z. No i co by nie mówić, nawet Ci drugoplanowi bohaterowie mieli znacznie większy udział w historii.

Inne serie skupiały się głównie na niszczeniu świata i odnawianiu go :D