Ohayo! Forumowicze

Witajcie!
No to trzeba się przedstawić: 21 wiosen temu moi rodzicie nadali mi imię Piotrek i jakoś tak to zostało do tej pory. Ogółem jestem cichą, spokojną osóbką, która traktuje anime jako nieoddzielną część swojego życia. Oprócz tego jestem wielkim fanem gier komputerowych (mmo) w których można wspólnie coś porobić :3

Pierwszy raz zetknąłem się z tymi hasłami już za smarkacza, a to wszystko przez dużo starszego braciszka (11 lat różnicy) , który oglądał oraz kolekcjonował mangę DB. Później poleciał to wszystko jak spirala i już od samej podstawówki jestem zafascynowany anime dlatego większość tytułów mam oklepanych (było ich tak dużo, że nie ma opcji abym zapamiętał wszystkie nazwy).

Oprócz wymienionych wcześniej rzeczy (gry mmo, anime/manga) interesuje się jazdą na rowerze, pływaniem, ćwiczeniem oraz grafiką komputerową - w końcu pracuję w swoim zawodzie (można tak powiedzieć).
Znalazłem się tutaj nie do końca przypadkiem :) Chciałem poznać osoby, które lubią to co dlatego wpisałem frazę “forum anime” no i wyskoczyło mi te o to forum. Przeczytałem kilka postów po czym stwierdziłem, że społeczność jest tutaj naprawdę bardzo miła (takim sposobem tutaj jestem :P).

Cały czas poszukuje jakiś fajnych tytułów więc mam nadzieję, że mi w tym pomożecie! (znaleźć coś czego jeszcze nie oglądałem). Na moim profilku macie moją animelist (jest ona uzupełniona w zaledwie 5-7%) więc nie bierze, aż tak jej pod uwagę.

Ulubione anime: One Punch Man, Death Note, Shokugeki no Souma, Toradora (jest tego dużo więcej ale nie będę przecież wszystkiego wymieniał)

P.S Uprzedzam pytanie - lubię sernik :P

Cześć, Piotrek. Spoko imię, Piotrki są fajne, obyś Ty nie był wyjątkiem. ;)
Na awatarze to Ty? Dosyć odważny krok. Ludzie na forach zazwyczaj wolą chować swoją twarz za mniej lub bardziej trafnymi obrazkami.
Masz ode mnie plusiki z Death Note, One-Punch Man i jazdę na rowerze. Za sernik też. I tutaj pytanie ode mnie: co sądzisz o rodzynkach?

Siemano :D Na pewno będziesz się tu świetnie bawił. Na jakim anime najbardziej się zawiodłeś? Wbijaj na czat ^^

A co mogę zrobić z plusikami jak mi się trochę ich nagromadzi? :P

Tak, to ja na avatarze - odważny? ee tam raczej nie - ja to otwarty chłopak jestem w internetach gorzej normalnie xD
Rodzynki hmmm miałem z nimi kiedyś fajną przygodę :) może pewnego razu opowiem o tym, a tak to rodzynki są omomomo (w każdym znaczeniu).

Jak się teraz zastanowić to myślę, że najbardziej na… attack on titan. Czytałem mangę(duże wcześniej przed anime) i muszę przyznać, że była zajebista lecz… ekranizacja mi się nie spodobała (nie pytaj nawet :P bo nie wiem czemu).

Hejka! :D
Może powiesz nam coś o swoim guście muzycznym? :D

Yo. Trafiłeś akurat na taki okres w życiu forum, gdzie zdecydowałem się na jakiś czas wrócić, więc przygotuj się, że zobaczysz nie mało kłótni na forum, głownie ja vs. Kicia.

Jaki obraz jako pierwszy przychodzi ci na myśl, gdy usłyszysz słowo cegła?

Nic z plusikami nie możesz zrobić, bo właśnie je straciłeś za przyznanie się do miłości do rodzynek.

Każdy powinien nienawidzić rodzynek.

Troszkę odświeżę temat :P bo przez to, że byłem zarobiony nie miałem czasu odpisać :c

Hmm :) ostatnio słucham dużo rocka min. bullet for my valentine, Billy Talent

Ja tam spokojny chłopak jestem, unikam kłopotów i sprzeczek na kilometr :P
Cegła hmm… gdy o niej pomyślę to przypomina mi się jak kumpel dostał nią w głowę :P

Trzeba powalczyć o ich odzyskanie! Od teraz mam już swój cel! :)

Rodzynki są dobre…nie znasz się :P

Siemasz;)
Widzę starszy brat to miszczu i znawca tematu ;P - Ja też zaczynałem od DB zaraz po Jattamanie, Kapitanie Cubasy i Sailorkach i reszty która leciała jeszcze na leciwym RTL 7 ;D Sam ma Kilka pierwszych tomików mangi DB:)
Grafika komputerowa? Jakaś konkretna specjalizacja? 3d, 2d? Obróbka grafiki rastrowej bądź wektorowej?
Wrzuć jakieś własne prace z miła chęcią je obejrzę^^
Witaj na forum :)

Witam Cię nasz nowy przyjacielu :D Zwą mnie Vudzio ^^ mam nadzieje że będziesz się dobrze bawił na forum.
Widze weteran jeśli chodzi o anime…podoba mi się to.
Pytanie…CO myślisz o apokalipsie zombie?

Witaj imienniku :), mam nadzieję, że świetnie będziesz bawił się na forum i poznasz wiele sympatycznych osób, wbijaj na czat czasem :)

Początki oglądania anime były piękne…ahh te czasy kiedy przychodziło się specjalnie z podwórka aby obejrzeć DB. Z racji tego, że miałem w rodzinie zagorzałego fana, który mnie wprowadził w świat anime i mangi mam mnóstwo tomików różnych mang w tym całą serię DB.

Grafika komputera tylko i wyłącznie rastrowa 2d :) Chociaż swojego czasu siedziałem przy 3d aczkolwiek szybko mi się ona znudziła. Może kiedyś coś tutaj umieszczę to sobie popatrzycie.

No hejka Vudzio :) weteran hmm… nie wiem czy takie określenie do mnie pasuje bo znam osoby, które widziały ponad 3 tysiące serii. Uznajmy, że coś tam wiem i z chęcią to wiedzą będę się z Wami dzielił więc często będę starł się wyrażać swoje opinie na temat danego anime.
Co do pytania to zależy co masz na myśli :) jeżeli chodzi o same “hasło” to od razu do głowy przychodzi im jedno anime (High School of the Dead). Natomiast jeżeli miałeś na myśli możliwość wystąpienia apokalipsy zombie w rzeczywistości to jakoś w to nie wierzę, tak samo jak i w Boga :D

No Witaj :) na forum czuje się świetnie bo panuje tutaj na prawdę fajna atmosfera ale co to czatu to ciężko mi się w nim odnaleźć.

Misiu pysiu witam Cię na forum!
Mam nadzieję, że miło spędzisz u nas czas! Serdecznie zapraszam do czatowania .
Och i jeszcze jedno… Jak przyłapie znowu na łamaniu regulaminu to nie skończy się tylko ostrzeżeniem i śmieszkowaniem :D
Przeczytaj proszę regulamin!

Pozdrawiam <3

Misiu pysiu ojoj jak miło :)
Bawię się u Was i razem z Wami bardzo fajnie oby tak było cały czas.
Przepraszam :c nie zwróciłem uwagę na tą drobnostkę przyznaje się bez bicia, że jak prawie każdy unikam czytania regulaminów no ale zrobiłem wczoraj wyjątek.

Również pozdrawiam <3

Siemnakooooo!
Witam cie serdecznie na forum, w naszej małej rodzince :p

Kilka pytań kontrolnych (jesli juz wyzej na cos odpowiedzialas, to sorki - pytania u mnie sa standardowe wstawiane metodą “kopiuj - wklej” tylko z lekkimi modyfikacjami)
Jak trafiles na animes.pl?
Widziales może serie “No game no Life?”, “Sword Art Online” oraz “Fairy Tail”?
Jesli tak, to co sadzisz o tych seriach?
Czytujesz moze mangi?
Masz jakies ulubione tytuły?
Ulubiony nightcore?
Kawa czy herbata i ile cukru?
Ulubiona pora roku?
Ulubiona potrawa?
I najwazniejsze pytanie!!
Umiesz narysować stożek?

Haha :)

Zapraszam Cię na czat <3 oraz mam nadzieje ze zostaniesz u nas dlugo…