Ohayo ^.^

Ohayo ^.^
Mam na imię Klaudia ale nie lubię swojego imienia wole swój nick Arika lub Mori. Jestem młodą osóbką :smiley: i straszną gadułą :smiley: Moja przygoda z anime zaczęła się jakieś 8 - 9 lat temu :smiley: chodź może i wcześniej ale wtedy nie wiedziałam , że oglądam anime Moje ulubione anime to kuroshitsuji , wolf rain , durarara , death note oraz naruciak ale on bardziej z sentymentu :smiley: Moimi ulubieńcami są Orihara Izaya oraz Uchiha Itachi

Siemanko Klaudia, witam na forum :smiley: Skąd jesteś? Podzielisz się z nami swoim dokładniejszym wiekiem? :stuck_out_tongue: Jakich gatunków muzyki słuchasz? Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i będziesz się tu dobrze bawiła :3

Również mam nadzieje , że zostanę na dłużej i mam taki plan :smiley: Jestem z Wrocławia i mam 16 latek w kwietniu :smiley: wiem wiem młodziuśka :smiley: ale wszyscy mi dają zawsze trochę więcej :stuck_out_tongue: chodź czasem wydaje się iż mam duuużo miej xD słucham różnych gatunków ale najczęściej to rock i rap :smiley:

Yo!
Kuba Lat 18 Kawaler xD
Życzę miłego pobytu na forum :wink:

Witaj Arika :smiley: Ciekawe dlaczego dokładają ci lat, aż taka ładna jesteś :wink: Wracając, jeżeli poszukujesz kolejnego miejsca do pogadanek zapraszam do Szkarłatnej Armii ( na fb lub chatango ) :smiley:

Witam Kubuśu :smiley: dziękuje i wzajemnie :smiley: Smoku ( mam nadzieje , że moge tak mowić :D) tu nie chodzi o wygląd jako , że ja malutka to odejmują mi nawet latek :3 czasem gadam jak stara baba i mi dodają :smiley: zazwyczaj do 20 dociągam :smiley: ale pewnie dlatego , że zazwyczaj mam starszych kolegów w przedziale 18+ :3

Witam, jam jest Yankesss de Nekin Nekrinius.
Powiedz co cię do nas przywiało?

Na forum przywiała mnie nuuuda :smiley: jestem straszną gadułą , a ostatnio na moim gg nikogo nie ma T^T a na gry nie chce mi sie wchodzić :smiley:

witaj przybyszu powiedz nam co cie tu przywiodło :smiley: i czy masz jakieś zainteresowania ?

jak wyżej przywiała mnie nuda :smiley: moim zainteresowaniem jest anime i manga oraz zwierzątka :3

A masz jakieś zwierzątko ?

Mam pieska Rokusia , kotka kitka i szynszylki Kubusia i Lucy :smiley: nie bede wymieniać co miałam bo wieki zajmie :smiley:

Dużo tego ja mam chomika który jest mojej siostry ale nie może się nim opiekować bo się okazało ze jest uczulona na sierść a poza tym z 10 kotków

Kocham Kotecki sa takie kochaniutkie :3 :3 q

Witaj. Pytać nie mam o co. Reszta community zrobi to za mnie. Życzę jednak miłego i jak najdłuższego pobytu :wink:

PhariosShaphire bardzo dziekuje :slight_smile:

Nyahah kolejny wyznawca nyanów! Ja tam też uwielbnyan nyanty~

Admin wyznawca nyanow to prawie jak marzenie :3