Ohayo!

aaa no tak sorka Kub, zapomniałem.

Aktualnie czytam dużo mang. xD Czekam tylko na stronce na następne części. Sześć najlepszych jak dla mnie to: Nanoka no Kare, Shindere Shoujo to Kodoku na Shinigami, Honey, Kimi ga Inakya Dame tte Itte, Watanuki-san ni wa Boku ga Tarinai i aichou, Sukitte Itte mo Ii desu ka.

To teraz normalne pytania. Jeździsz na konwenty? A jak tak to gdzie?
Jaki typ anime lubisz najbardziej?

Sorka za te dziwne teksty ale to rzadkość a w sumie pierwszy raz widzieć na forum dziewczynę w takim wieku czyli moim.

Nic nie szkodzi. xD Nigdy jeszcze nie jechałam na konwent, ale mam to w planach. A co do typu anime… Przyznam się bez bicia, że jestem trochę zboczona i oglądam hentai’e. ;___; Ale często też shojo.

Hentaie ogląda każdy, nie martw się :D
Chodziło mi o typ anime np romans
A gdzie byś mogła na konwenty jeździć? Jeśli poza swoje miasto to zapraszam do Warszawy

A tak btw. To jestem z Warszawy :)

Mika dzięki za nowe mangi do czytania Shindere Shoujo to Kodoku na Shinigami, wygląda obiecująco i nie wstydz się dużo osób je tu ogląda :D.

Do Warszawy jak już. Mam tam przyjaciółkę, która by mnie wzięła pod Otakowe skrzydła i bym nie zaginęła podczas wycieczki do sklepu. xD

Widzę, że większość z tych mang to romanse więc na pewno przeczytam. Mi tak samo bardzo fajnie rzuciło się w oczy Shindere Shoujo to Kodoku na Shinigami. Będę miał co czytać :D

Nie ma za co. c:

hi nie grasz w żadne gry szkoda ;/

Heeej! Jestem COCO, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej >.<

Zostanę c:

Siemka, zapraszam na chat :3 To forum to głównie chat, serio :3 po 22giej mamy godzinę hentajców zwykle (chociaż nie zawsze) :3

Witaj! Jam jestem Yankesss!
I ja mimo że mieszkam na pomorzu to znam kogoś osobiście z Częstochowy a tu kolejna osóbka z Częstochowy którą poznam XD

O widzisz Yankesss jak miło? xD

Na której prawie zawsze jestem. Serdecznie zapraszam :d

Miło miło…bynajmniej dla mnie, a dla ciebie może być koszmar XD

Nie odpowiedziałaś na moje pytanko o to czego konkretnie z metalu słuchasz ;_________________ ;

Witaj. Pharios się zwę. Witam cię serdecznie na naszym pięknym forum i zapraszam do zapoznania się z wątkiem na temat tego rocznego Hellconu w Warszawie. Nie bój się każdy jest tu zboczony a najbardziej @“Nikorin” ;) (Bez urazy). Pytanko. Jedziesz na Hellcon? ;)

Hejka Levi z tej strony :D
Podpisuję się pod zaproszeniem cb na czat ;)