Ohayo :)

Imię: Anna
Lat: 19
Ulubione anime: Hellsing, Death Note (Tyle tylko obejrzałam na razie [POCZĄTKUJĄCA])
Ulubiony gatunek muzyczny: Metal, Rock, Punk
Zainteresowania: “Chińskie bajeczki”, spanie
Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: trafiłam randomowo od wujka google

Hej :), trafiłaś na fajne forum. Witałem Cię na czacie, ale tu zrobię to oficjalnie. Zatem - WITAM. Jeśli chodzi o listę anime, jak się wciągniesz, szybko się powiększy. Grunt, że zaczęłaś od dobrych tytułów. Jako kolejny proponowałbym Steins;Gate ewentualnie Psycho Passa albo Monstera jeśli wolisz mroczniejszy klimat. Jeśli będziesz chciała by Ci coś poradzić (w kwestii co oglądać) mamy na forum dział, na którym będziesz mogła napisać :P.

Grasz w jakieś gry online ? Czytasz jakieś książki ? Sorki za dociekliwość ^^

Siemanko Anno :)
Widzę zaczynasz od dobrych tytułów :D bardzo dobre serie.
Jakie są twoje ulubione kapele?

Witaj, jak lubisz ww tytuły to polecę ci Shingeki no Kyojin, myślę że to pozycja obowiązkowa.

Witaj na forum!
Witaj, witaj!

I sluchaj… gdy zobaczylem “Punk”… w ulubionych gatunkach, to… to… to strasznie zem sie ucieszyl xD
Ogolnie to sam slucham byle czego, ale z punkiem to jestem jednak troche bardziej zwiazany… dlaczego? A jak chcesz wiedziec to na pv chetnie odpowiem xD (nie chce sie powtarzac coniektorym)

No… mam nadzieje ze bedziesz sie z nami dobrze bawic! Duzo osob pewno tez bedzie ci doradzac co obejrzec kolejne… a ja… ja sam jeszcze niedawno moglem sie nazywac poczatkujacym… ledwo w tym roku ogladac zaczalem… :)

Miło poznać, witaj w naszej paczce :3

Grałam kiedyś w lola ale moje konto przepadło w magicznych okolicznościach a tak to z gier nigdy nic mnie nie wciągnęło. Co do książek to pociąga mnie fantasy aczkolwiek jakoś w ostatnim czasie czytałam tylko lektury. Bardzo lubię mroczne klimaty. Słyszałam też o Another albo Amnestii

Kapele? Hm… robiąc bigos tu nie rozdrabniając się na gatunki to R+, (stary) Linkin Park, O.N.A, SOAD

Lubie też System of a Dawn

Stary linkin park jest dobry :D i stara Chylińska

Zdecydowanie. https://youtu.be/PQtRXqBQETA

Jak masz ochotę, możesz zainstalować sobie WOT, mamy tu mały fanklub tej gry i pokój na TS :)

Nie moje klimaty.

Hejcia ^^ :-)
Chłopcy już Cię zapraszali do wota, ja pozwolę sobie zaproponować inną grę: World of Warcraft: Wrath of the Lich King na prywatnym serwerze: sunwell.pl
Widzę że zainteresowania podobne do mnie XD tyle że ja jeszcze w wowika nołlajfię XDD muzyką też w mój gust trafiłaś ^^
Życzę miłej zabawy na forum; zapraszam do chwalenia się swoimi zainteresowaniami, udziału w mafii ( <3 ) i niszczenia sobie (czasem) mózgu na czacie XDD
P.S. Co teraz robisz? Jakaś szkoła czy cuś?

Cześć,witamy Cię w naszej forumowej rodzince! :3

Skończyłam szkołe i totalnie nie wiem co ze sobą zrobić.

Iść do pracy :P to taka jedyna racjonalna metoda przetrwania xD albo studia :D

NO a teraz moja kolej. Witam cb na naszym super forum.
Jam jest Mango ^^ jeśli nie masz nic przeciwko to i ja mam kilka pytań
(NORMALNYCH a nie jakieś kretyńskie o gry… wybaczcie panowie) :P

1. Skąd jesteś?
  2. Jakie masz dalsze plany na oglądanie animu u mangu?
  3. Czy planujesz latać po konwentach?
    No i na koniec jeszcze tylko powiem, że w razie problemów to zgłaszaj się do mnie ^^ zawsze pomogę
    plus mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej <3

Witaj na forum!
z jakich okolic polski jesteś? ;)

Jako śpioch muszę ci zadać nie grzeczne pytanie, ile spisz godzin dziennie? :D

To nie są żadne kretyńskie gry :P, dzięki nim możesz powiększyć swoją wiedzę Mango na temat wyposażenia wojskowego stosowanego w czasie II wojny światowej, a także poprawić zmysł taktyczny ^^