Ohayo

Jako że jestem nowy na tym forum i kilka osób się upomniało o to, że jakoś nie mogą znaleźć mojego tutaj tematu postanowiłem go zrobić xdddd

A więc… Jestem Paweł, mieszkam w Rzeszowie, a ja sam liczę już zaledwie 16 wiosen ;d Ze światem A&M mam do czynienia
od zaledwie roku. Stało się to za sprawą naruto na jetix-ie co widziałem kiedyś i powróciłem sam będąc nieświadomy że to anime XD
Później wziąłem się za oglądanie moich teraz już ukochanych anime jakim jest moje ulubione SAO (mam narazie tylko 4 tomy novelki)
i No game No life, które najbardziej mi się spodobały. Poza tym gram w sławną ligę legend (kiedyś cs), Osu! i czasem sobie pogram
w jakąś visual novelkę albo yandere simulator. Oprócz rzeczy związanych z anime interesuję się informatyką i najprawdopodobniej
pójdę do szkoły o tym profilu (jak tylko mnie przyjmą XD)

Siemano!
Kichasz seriami?
Czy koń może założyć firmę? (pytanie zapychacz do 30 znaków)

Jak kicham to z rozmachem :DD
A co do konia to czemu nie, bo kto bogatemu zabroni XD

No! to się doczekałam.
Jestem Ayu i miło mi Ciebie przywitać drugi raz :D

Mam nadzieje, że po tych klku dniach obserwacji już Ci się spodobało.

Wpadaj na czat wstydziochu.

Lubisz boczek? Słuchasz muzyki klasycznej? A co z soundtrackami w gier i muzyką filmową? :d

Miłego!

Siemanko, witam na forum!
Pytanie kontrolne - Grasz na jakimś instrumencie?

Do instrumentów nie mam kompletnie żadnego talentu, ale umiem coś zagrać na flecie :D

No hej :D
Za boczkiem za bardzo nie przepadam, ale zjem ;d Muzykę klasyczną mogę posłuchać jak mi coś zapodasz, a soundtracki są najważniejsze w grach co by bez nich było i tak samo z muzyką filmową, co by było bez niej ;_;

Hej Paweł, miło Cie poznać imienniku :D
Lubisz keczup? Frytki maczasz w keczupie czy oblewasz keczupem?
Wbijaj na czat porozmawiać z nami ;> Peace!

Czytałeś TG?
Potrafisz gotować?

Zapraszam do aktywnego wypowiadania się na czacie :)

Mi też miło :DD
Lubię keczup, a frytki oblewam keczupem (z maczaniem jest zza dużo zabawy)
Później pewnie wbiję na czat to pogadamy sobie ;d

Może nie czytałem, ale za to przynajmniej oglądnąłem ;p
Hmmm… Jeśli chodzi o gotowanie to nie jestem ani dobry ani zły w tym. Najlepiej wychodzą mi zupki chińskie xd

Witam nowego użytkownika forum :), bardzo cieszę się z tego, że do nas dołączyłeś. Życzę Ci dobrej zabawy na forum, do zobaczenia na czacie lub konferencji :)

Witam na forum. Umiesz rysować? Jakie sporty lubisz? Ulubiony gatunek muzyczny?

Miło mi :D Z rysowaniem niezbyt daje sobie radę, ale zawsze coś wybazgram, a ze sportów najbardziej lubię siatkówkę :d Co do muzyki to słucham zazwyczaj wszystko co mi wpadnie w ucho, ale zazwyczaj puszczam sobie jakieś nightcory albo dubstepy.

Witam Cię na naszym forum! Mam nadzieję, że miło spędzisz tu czas.

Czy masz może jakieś inne zainteresowania prócz informatyki?

Inne zainteresowania to tylko Japonia :D Chciałbym kiedyś ogarnąć ten język i odwiedzić kiedyś ten kraj kiedy nadarzy się taka okazja.