Ohayo ❤

Hejka mam na imię Julia, mam 15 lat.
Zaczęłam się interesować anime stosunkowo niedawno bo dopiero pół roku temu. Chyba nie mam swojego ulubionego anime. Nie potrafię się zdecydować. Na pewno bardzo spodobało mi się Bungou Stray Dogs.
Jeżeli chodzi o gatunek muzyczny to lubię czasem posłuchać jakiegoś dobrego jazzu ale z reguły gustuję raczej w rocku. Oczywiście wiadomo, wszystkie openingi z anime wymiatają (mój ulubiony to drugi opening z Noragami). Ostatnio także zaczęłam słuchać k-pop’u ale jeszcze nie za bardzo ogarniam o co tam chodzi.
Zainteresowania… Chodzę do popołudniowej szkoły muzycznej i gram na skrzypcach. Dostałam się do liceum plastycznego. Kocham robić zdjęcia :heart:
Forum znalazłam ponieważ chciałam znaleźć jakieś miejsce gdzie można pogadać z innymi ludźmi na temat anime, mangi… :heart:

Witamy Witamy,
Wpadaj na czat tam znajdziesz zawsze kogoś żeby pogadać o anime czy innych bzdetach.
Czytasz książki?
Lubisz fantasy?

No hejka.

Plusik za Noragami i muzykę.
Na moje pierwsze pytanie odpowiedziałaś więć dwa kolejne:
Skąd nadajesz?
Lubisz boczek?

Jasne, wpadnę :wink:
Czytam książki wręcz nałogowo. Ostatnio wyciągnęłam się w Wiedźmina. W sumie jak czytam książki to z reguły fantasy więc chyba lubię.

Haha z Polski nadaję. Kurczę boczek to tak trochę nie za bardzo… :neutral_face:

To bardzo smutne :frowning:

1lajk

Ooo, wiedźmina czytasz :thinking: Chciałam sama zacząć go czytać, haha
(Szacun za Noragami, opening w nim to poprostu cudo)

Masz coś co lubisz fotografować? Jakie anime przeważnie oglądasz, romans, fantasy? :slight_smile:

Hejka, polecisz jakis dobry jazz? :headphones:

PS miłej zabawy na forum :wink:

Hej :wink: My Hero Academia pewnie też jeszcze lubisz skoro masz taki avatar :slight_smile:

Hey :D Szanuję za Wiedźmina :blush:

Zdecydowanie polecam wiedźmina :wink:
Hmm… Nie wiem co lubię fotografować, ale na pewno nie lubię fotografować przyrody, bo zawsze zrobię tysiąc zdjęć jednej gałązki a potem stwierdzam że i tak wszystkie wyszły beznadziejnie.
Przeważnie oglądam fantasy, akcja itp.

Polecam muzykę Kasi Pietrzko. Byłam raz na koncercie i wow naprawdę daje czadu, jeśli można tak to ująć :blush:

Wiadomo :yum:
Było to moje pierwsze anime jakie obejrzałam i zdecydowanie nie żałuję

Więc to pewnie ta konkretna gałązka była beznadziejna :smile: spróbuj na innej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sama zainteresowałaś się anime czy ktoś Ci polecił zobaczyć My Hero Academia? :wink:

Cześć! Z jakiego miasta do Nas piszesz? : )

Ogólnie anime to sama się zainteresowałam, ale My Hero Academia zostało mi polecone przez znajomą.