Ohayou!

Cześć wszystkim! Mam na imię Karolina, od dwóch lat oglądam anime i interesuję się kulturą Japonii. Moimi ulubionymi anime są: Another, Zankyou no terror, Ghost Hunt, Owari no Seraph, Ao haru ride i jeszcze wiele, wiele więcej. Lubię też cosplay. Niestety nie znam zbyt wiele osób które lubią anime i mange więc nie mam z kim dzielić się tą pasją. Mam nadzieję, że będę mogła tu z kimś porozmawiać o Japonii <3

Hej i siemanko xD
Lubisz masło? :D
Masz może MAL’a?

Widocznie przywitam cię jako pierwszy - Cześć

1.Jaką muzykę preferujesz?
2.książki to ty czytasz?
3.masz może mala?
4.widziałaś Zetsuen no tempest
5.ile tak właściwie masz lat?

EDIT:TROLOL SZYBSZY O KILKA SEKUND SZLAK

1. Rock alternatywny chociaż słucham tego co mi się po prostu spodoba
  2. Dużo czytam, głównie fantastykę
  3. Nie mam
  4. Ni widziałam ale jeśli polecasz to mogę zobaczyc
  5. Wczoraj skończyłam 15

Lubię i nie, nie mam

Gorąco polecam i jak możesz zrób sb mala tu masz link do mojego : http://myanimelist.net/animelist/Laxty

Jesteś na bieżąco z drugim sezonem Owari no Seraph?
A cosplay to lubisz czy robisz tez? I skąd jestes? Moze byś kiedyś pojechała na konwent?
A no i najważniejsze… XD witaj na forum. Miłej zabawy tutaj ^.^

P.S. Zetsuen no Tempest naprawdę warte obejrzenia
P.S.2 Spóźnione wszystkiego najlepszego :D

Tak jestem na bieżąco i taaaakie emocje z tym 11 odcinkiem, teraz szukam jakiejś postaci, którą mogłabym zrobić, bo będę zamawiała wigi. Jestem z okolic Katowic takie malutkie miasteczko Imielin. Strasznie bym chciała pojechać na jakiś konwent Ale samej to tak trochę nieswojo… Dziękuję za życzenia xd

Ale przecież Owari już się skończyło D:

Jest już ostatni odcinek z tłumaczeniem?

No ja po angielsku obejrzałem :I
Po polsku pewnie wieczorem będzie xD

Witam :3
Lubisz czekoladę?
Tworzysz coś? (muzyka, technologia, robótki ręczne)
Twój ulubiony kolor?
Mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej ^^

Witaj, mam nadzieję, że tu Ci się spodoba, zapraszam do rozmawiania z nami na czacie, znajdziesz tam miłych ludzi, z którymi o anime, Japonii, jak i na inne ciekawe tematy, porozmawiać możesz zawsze.

Życzę Ci miłej zabawy, a także tego byś poznała tu wiele wspaniałych osób, tak jak mi się zdarzyło poznać :)

Lubię, Nie mam zdolności manualnych Ale śpiewam i coś tam pisze, zielony

YaY też uwielbiam zielony <3 lubisz żabki?

A co śpiewasz? Gdzie śpiewasz? Pokażesz? ^.^
Co do konwentów to pojedź z nami! Niuu :D zwykle ktoś robi wątek z nadchodzącym konwentem i się umawiamy, kto jedzie czasem nawet jakies towarzystwo do pociągu się trafi. A jak chcesz sobie zobaczyć co ryzykujesz zadając się z nami to rzuć gałką oczną na zdjatka XD http://animes.pl/watek-xmascon-krakow-2015--2614?page=6 post #117

Btw nie wiedzialam że już jest 12 epek OnS. Jak tylko będę w domu biegnę oglądać!!! <3

No to widzę ja pierwszy z Administracji cb przywitam ^^
Jam jest Mangoś ^^ witam serdecznie na forum :)
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej
A tak z ciekawości. Jak bardzo interesuje cie kultura japońska?
Bo przyznam się szczerze, jestem wielkim pasjonatem tej kultury ^^
(Do tego stopnia, że posiadam co nieco sprowadzane z Tokio) ^^
I czytam wiele o tym :P tak więc jak chcesz pogadać na ten temat
to się nie krępuj i wal prosto z mostu ^^

śpiewam to czego słucham, często openingi i endingi, chodzę na chór ale nie jest to nic wielkiego a pokazać nie mam jak. Nad konwentami się zastanawiam jak narazie bardziej na tak.

Jak bardzo… Nie wiem jak określić jak bardzo. Po prostu mnie to ciekawi, historia, tradycje, ubiór, jedzenie i wszystko wszystko. Japonia jest jak taka gwiazdka która błyszczy i chce się jej osiągnąć. Więc chyba bardzo mnie to interesuje, tak myślę

Jeśli chcesz, zajrzyj do działu “Spotkajmy się”, znajdziesz tam informację na temat aktualnych konwentów. Tam można też umawiać się na nie z innymi userami :).

Siemanko, jestem Ayu miło mi poznać :>
Pytanie kontrolne- lubisz boczek?