One Piece

Minęło ponad 20 lat od egzekucji Króla Piratów, a ludzie wciąż usiłują znaleźć One Piece - skarb, który zostawił po sobie Gold Roger. Wśród śmiałków wypływających na morze ku przygodzie znajduje się także Luffy. 16-letni chłopak, którego marzeniem jest odnalezienie One Piece i zostanie Królem Piratów! Sęk w tym, że nasz młodzieniaszek nie ma ani statku, ani załogi, ani zdrowego rozsądku. Sami przeczytajcie i sprawdźcie, jak główny bohater boryka się z problemami i napotkanymi wrogami.

UWAGA! Na mangę nałożona jest licencja, więc jedyną możliwością na przeczytanie początkowych rozdziałów jest zakup produktu. Polskim dystrybutorem jest J.P.F.

Może porozmawiajmy o czymś?

[SPOILERY!]

[spoiler]

OK, niedawno Oda mówił, że za niedługo dołączy co najmniej dwie osoby do załogi. Kogo stawiacie? Moi potencjalni kandydaci:

• Violet, Bellamy, Bartolomeo, Kyros, Kinemon, Rebecca, Jinbe.

Najbardziej w załodze widzi mi się Bellamy, Kinemon, Bartolomeo i Jinbe, ale Jinbe wykluczam na tę chwilę, bo jak sam mówił “ma coś jeszcze do załatwienia.” Co do Kinemona też nie jestem pewien. W końcu ma tego swojego syna i kumpla. Reasumując - najprawdopodobniej Bartolomeo i Bellamy. Szczerze chciałbym bardzo Violetkę, ale byłoby to ziszczeniem marzeń Sanjiego, a to troszkę za wcześnie. xd

Kolejna sprawa. Trzeci admirał. Nie wiem czy to przeoczyłem, ale ewidentnie była już wzmianka o jego imieniu. Jest to niejaki… Ryokugyu. W tłumaczeniu “Zielony Byk.” Oto dwie propozycje ode mnie:

http://opmemes.com/wp-content/uploads/2014/06/1403492302609.jpg

OK, teraz ostatni temat ode mnie:

Oda zapowiedział, że w tym roku zostanie wprowadzona nowa postać. Kto? Moim zdaniem Big Mom. W końcu już ich zaatakowała, więc będą musieli się jakoś wybronić. ;p Kurcze, jednak cholernie chciałbym zobaczyć Kaidou albo admirała.

Czekam na wasze wypowiedzi na w/w tematy. Może też chcecie coś dorzucić?[/spoiler]

[spoiler] dla mnie najbardziej prawdopodobną postacią jest Violet. Nie ma osoby która by ją tak naprawdę trzymała, aby pozostała na wyspie. Co do Sanjiego widziała jego myśli i nie sądzę aby tak do końca się w nim zakochała.

Zielony smok Hmm… Byk kojarzy mi się z czymś silnym więc sądze, że będzie to jakiś duży muskularny koleś. jakoś nie pasują mi te twoje propozycje, jest już jeden admirał który używa katany.

No właśnie dużo się mówi o tym nowym admirale, więc może on jakoś wyskoczy w trakcie tej sagi jescze .[/spoiler]

ja chcę violetkę <3

Szczerze powiem ja nie obejrzałem dalej niż 178 odcinków. Ale zachęciliście mnie do dalszego obejrzenia :D
Tak generalnie skoro mam tu WETERANÓW
To powiedzcie mi jedną rzecz. Vivi jeszcze wróci? Mocno ją polubiłem xD

na pewno chcesz to wiedzieć? XD lepiej sam obejrzyj, ale sama ogromnie polubiłam Vivi <3 Alabasta to mój ulubiony fragment OP

Chcę tylko wiedzieć czy się pojawi nie kiedy się pojawi xD

[spoiler]

Nie. Będzie miała kilkusekundową scenkę po pewnej akcji.[/spoiler]

No to skoro chcesz to… jak dotąd się nie pojawiła jeszcze ;___;

Nosz licho ciężkie…
A tak liczyłem na nią… Kilka sekund to mi nie wystarczy…
Aaaaaaanyways i tak czeka mnie jeszcze koło 500 odc. Do nadrobienia. Będę się z wami naradzał w razie nieścisłości, albo wątpliwości

Niko, ty jesteś z mangą na bieżąco?

Vivi najukochańsza bohaterka! ^^ Nawet jak pojawiła się na te kilka sekund to i tak cieplutko na sercu się zrobiło, aż miło sobie o niej przypomnieć. Zwłaszcza, że Alabasta jest moją ulubioną sagą (ahh to pożegnanie Słomianych z Vivi, chyba żadna inna scena mnie dotąd tak nie wzruszyła…)

Poczekaj na Going Marry XD

Nie jesteeeem :3 ja tylko oglądam

ale ciiiii

To mój pierwszy post nie był spoilerem? XD

ja lubię spoilery XD

[spoiler]

Właśnie przeczytałem najnowszy chapter - 757.

DLA WTAJEMNICZONYCH: Jak myślicie. Następny rozdział Law i Luffy vs Doflamingo? :D Nooo i wypadała nam teoria, że Rebbeca dołączy do załogi. Skoro Kyros powiedział jej “nie musisz więcej walczyć” to chyba wszystko jasne… daaaaaamn[/spoiler]

sądzę że jeszcze kilka (niedużo) rozdziałów trzeba będzie poczekać, w następnym pewnie coś Oda pokaże z Kyrosem związanego głównie. Zastanawia mnie ta księżniczka której Violet szuka, nikt o niej tak naprawdę nie słyszał.

Możliwe, ale dawno nie było wątku Big Mom. Nie wiemy przecież co dzieje się na Sunnym.

Ten wątek nie był ruszany oj bardzo długo i nie sądzę żeby miał pokazany na razie, za dużo dzieje się aby móc pokazać całkiem nowy wątek.