One Punch Man 2nd Season

One Punch Man 2nd Season

Po pokonaniu Borosa i jego potężnej armii, Saitama wraca do swojego zwyczajnego życia w Z-City. Niezauważalnie dla niego, liczba pojawiających się potworów nadal rośnie, obciążając zasoby Hero Association. Wykonawcy tej organizacji decydują się na odważny krok, rekrutując chuliganów do pomocy w walce. Jednak podczas pierwszego spotkania z potencjalnymi nowicjuszami pojawia się tajemniczy mężczyzna nazywający się Garou. Twierdzi, że jest potworem i bez litości atakuje tłum.

Tajemniczy Garou kontynuuje swoje szaleństwo przeciwko Hero Association, niszcząc każdego herosa, którego spotyka. Okazuje się, że jest legendarnym uczniem mistrza sztuk walki, Silverfang, i wydaje się być napędzany nieznanych motywów. Mimo to, ten bestialski człowiek wydaje się nie do pokonania. Intrygowany tym nowym, zagadkowym wrogiem i niezaspokojoną żądzą pieniędzy, Saitama decyduje się wykorzystać okazję i dołącza do interesującego turnieju sztuk walki.

Dopiero gdy turniej rozpoczyna się a Garou kontynuuje swoją niszczycielską serię, nowe wielkie zagrożenie ujawnia się, zagrażając całemu światu ludzi. Czy to może być ta katastrofa, której przepowiednia przewidziała wielka wieszczka Madame Shibabawa?

Jagoan Sekali Pukul S2
ONE PUNCH MAN ワンパンマン (2019)
OPM 2
OPM2
One Punch Man (2019)
One Punch Man 2
One Punch Man S2
One Punch Man Saison 2
One Punch Man Season 2
One Punch Man Staffel 2
One Punch Man Temporada 2
One Punch-Man 2
One Punch-Man 2
One-Punch Man 2
One-Punch Man Phần 2
One-Punch Man Saison 2
One-Punch Man Season 2
One-Punch Man: Season 2
Wanpanman 2
opm2
Ванпанчмен (2 сезон)

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2019

Kategorie: akcja, antybohater, cyborg, cyborgi, fantasy, kaiju, komedia, komedia akcji, manga, męski bohater, na podstawie mangi, obcy, obezwładnieni główni bohaterowie, obsada dla dorosłych, obsada zespołowa, parodia, potwory, prezenty, sztuki walki, wszechmocny bohater