One Punch Man

http://anime-odcinki.pl/sites/default/files/styles/okladka/public/okladki/55ec3c4874723.jpg?itok=2tr2S43w

One Punch Man

Saitama po kolejnej nieudanej próbie znalezienia pracy postanowił coś zmienić w swoim nudnym i przeciętnym życiu. Rozpoczął on trening, aby stać się superbohaterem. Po trzech latach stał się na tyle potężny, że jest w stanie pokonać każdego przeciwnika jednym ciosem. Okazuje się jednak, że to dopiero początek zmagań herosa, bowiem nikt o nim jeszcze nie słyszał. Natomiast sam Saitama poszukuje godnego siebie przeciwnika, który mógłby go trochę zabawić podczas walki.

Gatunek:
Komedia
Satyra/parodia
Sztuki walki

Czas:
Współczesność

Miejsce:
Japonia

Inne:
Supermoce

Pierwowzór:
Manga

Postaci:
Androidy/cyborgi
Obcy
Samuraje/ninja

Widownia:
Seinen

Rok wydania:
2015

Tę serię polecają wszyscy. Kiedy tylko dokończę Bakumana trzeci sezon, zabieram się za OPM. Mam, w związku z tym, że naprawdę sporo osób mi poleciło tę bajkę, bardzo wysokie oczekiwania wobec One Punch Mana. Nie mogę się doczekać kiedy zacznę to oglądać. Jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu albo przyszłym. Kiedy tylko zobaczę kilka odcinków, opiszę swoje wrażenia.

Świetne anime, polecam, jak ktoś chce sobie poprawić humor. Jedynie czego żałuje w tym anime to, to że wielu nie zna prawdy o nim, ale taką drogę wybrał nasz bohater

Sam zabrałem się że oglądanie tego animca dość późno ale nie żałuję naprawdę ciekawe anime jedna z lepszych pozycji w tym sezonie mam zamiar nawet kupić sb mangę na półeczkę ale zobaczymy co z tego będzie

Ja tak na początku nie chciałem za bardzo zabierać się za tą serie, ale tak mnie coś natchnęło jakieś 3 tyg, temu i pochłonąłem wszystkie 12 odcinków w 1 dzień :D Warto było.

Ja akurat oglądałem ją w sezonie, więc musiałem czekać na odcinki, więc cały tydzień spędzałem z ręką w gaciach czekając na upload :D No, a co do anime to super komedyjka, główny bohater taki cichociemny, ale to chyba na + dla niego.

Również polecam, może nie jest jakieś super rozbudowane, ale warto jeśli szuka się czegoś gdzie główny bohater miecie wszystko.

Obejrzałem anime, niestety nie będę zachwalał jak wszyscy, jak dla mnie było przeciętne - 6/10. Miało zabawne momenty, ale z komedii, które oglądałem One Punch Mana oceniłem najniżej. Oczywiście wyłączam z tego Green Greena, ponieważ to eechi, a za tym gatunkiem średnio przepadam. W każdym razie, wracając do meritum, One Punch Man zły nie jest, pewnie warto obejrzeć, ale moim zdaniem, z nóg nie zwala.

Do anime zachęcała mnie taka horda osób że w końcu wybrałam tak zwane “mniejsze zło”. Przed seansem zawsze patrząc na statystyki opinie i recenzje zastanawiałam się nad tym jak to możliwe aby taką właśnie fabułą była zachwycona masa ludzi. Teraz chyba sądzę iż rozumiem o co chodziło… chociaż to może być moje własne odczucie. Cała ta historia nabija się po całości z “fabuły shounena” i standardu ciężkich treningów aby osiągnąć swój cel/pokonać antagonistę. Jeśli komuś to nie wystarczy należy dodać doskonałą kreskę i chyba niemal całkowity brak, tak zwanej próżni (lecąca pięść i kreski w tle).
http://pobierak.jeja.pl/images/4/c/9/199991_czy-tylko-ja-tak-mialem.jpg

10/10 :D

Kocham to anime :D tyle śmiechu podczas oglądania … xD

Anime świetne xD Dawno nie widzałem tak dobrej komedii.

Mimo świetnych walk fabularnie jednak trochę mnie przynudziło. Moja ocena to 7/10.