One-shot 'Ukryte w gwiazdach'

Antoine de Saint - Exupery “Zastanawiam się - rzekł - Czy gwiazdy świecą po to, żeby każdy mógł pewnego dnia znaleźć swoją.”

Zazwyczaj się nie dzielę swoimi pomysłami,
ale zrobię wyjątek ponieważ mam dylemat,
czy jest to dobry pomysł czy też nie.

Drodzy forumowicze, planuję ‘ofilmować’ swój pierwszy One-shot i proszę was,
abyście ocenili czy mój pomysł jest dobry.

Główna bohaterka (znajdująca się na powyższym rysunku) o imieniu Arelia posiadała
młodszą siostrę (imię nieistotne) o granatowych włosach - w bardzo młodym wieku zmarła (powodu jeszcze nie wymyśliłam). Dziewczynki były bliźniaczkami jednakże różniło je to, że jedna miała białe, a druga jak wcześniej napisałam granatowe włosy. Po odejściu siostry Arelia nie mogła pogodzić się z tym faktem przez co wmówiła sobie, że tak naprawdę nie istniała żadna siostra - tylko posiadała dwie osobowości i w tym momencie dziewczyna farbuje jedną cześć włosów na granatową, aby wyznaczyć to, że pogodziła się ze swoimi obiema ‘ja’ (tak naprawdę się oszukując).

I tutaj mam problem, nie wiem co dalej. Moja wena twórcza popadła w rutynę, może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na sens tego wszystkiego. Proponuję zagłębić się w cytat jaki wkleiłam, który jest ‘motywem przewodnim’ tego co tworzę. Zastanawiałam się nad tym czy może dziewczyna ma dążyć do odnalezienia prawdziwego przyjaciela, ale nie wiem czy to nie jest oklepane.

Wszelkie pomysły są mile widziane ^^

COCOart.

Szalone. Ja bym raczej wstawił tam poszukiwania ojca, ale to też jest dość oklepane

Właśnie co dalej D ;

ma ona jakichś przyjaciół czy była tylko z siostrą ?

To proste. Niech serio zacznie mieć dwie osobowości, popadnie w jakieś nałogi, albo stanie się psychopatką. Może niech kogoś nawet zabije - będzie chciała popełnić samobójstwo czy coś i znajdzie zdjęcie swojej siostry prawdziwej!

Zobaczymy co z tego ulepię : o

Ja bym od razu porzucił czytanie czegoś takiego :D Bo jak już wiesz, nie lubię takiego typu anime.

Ja bym to zrobił tak. Już kilka miesięcy z życiem ze swoją podwójną osobowością zaczynaja dziać się dziwne rzeczy. Zaczyna widzieć duch który wygląda tak jak ona. Okazuje się potem że jest to duch jej zmarłej siostry. Przez to dziewczyna jest w rozdarciu i nie wie co ma robić.

To tyle ode mnie :)
To też nie są kompletnie moje klimaty bo ja bym tutaj potrzebował szkoły+dziewczyna chodząca do szkoły. Wtedy mógłbym wymyślać fabułę przez długi czas ponieważ na anime szkolne/komedia/romans lub pojedyncze z nich się znam :) Mogą dojść jeszcze jakieś Okruchy życia lub dramat a nawet moce nadprzyrodzone ale musi to być w szkole xD

PS.Jeśli Ci się spodobała moja kontynuacja fabuły czy coś to pisz ;) Mogę wymyślić jej trochę wiecej ale jak już mowilem to nie mój klimat. Ale w wymyślaniu fabuły jestem całkiem ok( tak mi się wydaje xD ) za to z rysowaniem u mnie jest masakra.

Jak dla mnie możesz zrobić z tego slice of life + school life + drugi świat Czyli
Główna bohaterka która ma dwie osobowiści (pomysł Niko jest dobry ale bez jej psychozy) jedna z świadomości jest dobra słodka taka dere dere a druga może być zimna i oschła (tsundere) i stworzyć jej historie jak przechodzi przez liceum, czyli po prostu zwykle sytuacje w których znajduje sie główna bohaterka, np nawiazywanie nowych znajomości, rozwiazywanie problemów przyziemskich (zdobywanie chłopaka lub problemy z jego znalezieniem) można tez dodac watek ataków jakis demonów, i tak niezyjaca siostra (druga swiadomość) pozwala jej na uzywanie jakich nadprzyrodzonych zdolności. Na razie tyle mi przyszło do głowy, dodam pewnie cos dalej ;P