Opis Krainy

[i]https://www.youtube.com/watch?v=ISDqBm37zos

Trandulis

Ach…Trandulis, mała lecz bajeczna kraina która składa się z dwóch gór, u których stóp rośnie piękny liściasty las i łąka oddzielona z lasem rzeką która ma swój początek właśnie w owych górach, granice krainy zaczynają się za dwoma w szczytami gdzie rzeka która dzieli się na dwa koryta otulając całe Trandulis będąc jej północnymi, zachodnimi i wschodnimi granicami. Południowa granica to wielkie jezioro do której spływają 3 rzeki, 2 koryta rozdzielonej rzeki z pasma górskiego i rzeki przepływającej z środka Trandulis, na końcu jeziora powstaje jedna wielka rzeka prowadząca do Atlanu.[/i]

Pogoda na Trandulis jest zawsze słoneczna i piękna, ze Złocistej i Srebrnej góry spływa święta rzeka która spływa do świętego jeziora, najpiękniejszego i najświętszego miejsca na Nekronie.

[i]Woda z Świętej rzeki jest pełna minerałów a każda istota która napije się z jej samego źródła w Złocistych i Srebrnych górach zyska nadludzką wytrzymałość i odporność, jednakże ten dar nie jest za darmo, nie łatwo jest go dostać. A liściasty las jest pełny zwierzyny i owoców, a łąka spokojna pełna kwiatów, żyznej gleby i życia.

Witam…na Świętych Ziemiach.[/i]