Opis Krainy

( https://www.youtube.com/watch?v=IPCsUHKZEh8 )
(Sam link ponieważ autor nieudostępnia filmikach na forach)

[i]
Wielkie Równiny Anomalii

Wielkie Równiny Anomalii, tutaj cóż, jest to miejsce gdzie magia, fizyka i ziemia z wielu wymiarów nie dostroiła się do siebie tak jak tego chciałem, lecz wyszło z tego jakże piękne i zabójcze miejsce, większość ten krainy to trawiaste pustkowia, lecz z czasem powstają tymczasowe…lub trwałe anomalie. Wiecie…wielkie latające odłamy ziemi czy niestabilne dziury wymiarowe albo nawet obszary gdzie nie działa magia lub jest trochę zbyt materialna, heh.[/i]

Nie ma tu wiele istot żywych, ale są, i to wiele z nich jest magicznych, jak mówiłem większość krainy to trawiaste pustkowia, przynajmniej gdy ostatnio sprawdzałem, kto wie czy nie urósł jakiś nowy magiczny las, góry, anomalie czy nowa dziura przez którą jakaś nowa magiczna istota się nie przedarła.

Pogoda na Wielkich Równianach jest baaardzo chwiejna, od burz lodowych bo deszcze ognia czy magiczne mgły…a noce, noce w tej krainie są przepiękne, gołym okiem widać magię w czystej postaci w każdym kolorze unosi się w powietrzu, w każdej odmianie można ją zobaczyć nocą na tych Równinach.

[i]Ile można powiedzieć o tej krainie, to bardzo niespójne i magiczne miejsce.

Witam na Równinach, gdzie wszystko staje się możliwe…[/i]