Opis Krainy

[i]https://www.youtube.com/watch?v=rmRBZB_o8MM&index=25&list=RDzxj6Ii27_u4

Dolina Northeru[/i]

Ach…Dolina Northeru, jest to miejsce, w które jak na razie nie chcecie się zapuszczać, jest to kraina otoczona górami z każdej strony, od południa góry…od zachodu góry…od północy góry…od wschodu też, lecz także spory przesmyk, którym przepływa Rzeka Dusz złączona z Rzeką Rogowryt, jedyne rzeczy nie wynoszące śmierci z tej krainy.

W środku krainy mieści się Norther, najpotężniejsza i największa góra na całym Nekronie, jest ono miejscem gdzie trafia każda dusza która opuściła swe ciało, inaczej mówiąc Rozległe pustkowia otaczające Górę Norther, są krainą umarłych.

Z wschodu góry źródło swe mieści Rzeka Dusz, z zachodu u stóp góry mieści się Srebrzyste Jezioro, woda…nie to nie jest woda, ten srebrny płyn nie powinien mieć kontaktu z niczym żywym, każdy kto wejdzie do tego jeziora straci dusze, która nie zawędruje wraz z resztą Rzeką Dusz, lecz zostanie uwięzione w jeziorze, a ciało przemieni się w coś, czego już nie można zabić, w coś co pragnie tylko zabijać, wszystko co żyje, jezioro ma dopływ z Northeru i z tajemniczych ruin w paśmie gór na północy.

Warunki pogodowe też niosą śmierć ciepłolubnym, wieczne okuta lodem i śniegiem kraina, a także magią, mimo wszystko kraina jest pełna magii niczym równiny, jednak nie tak losowej. Mimo skrajnie zimnej temperatury rzeki nie zamarzają a Srebrzyste Jezioro nie wygląda jakby mogło kiedykolwiek zamarznąć…

Niewiele żywych istot które wkroczyły do tej krainy, wróciły z niej żywe.
Strzeżcie się tego miejsca…