Opis Krainy

[i]https://www.youtube.com/watch?v=pVswxv28cCQ
(Muzczyka do słuchania! :3 )

Noruman[/i]

Ach, mój piękny Noruman to krainy otoczona górami z wszystkich stron świata, a także granica oddzielająca krainę umarłych z zachodu a resztą świata z południa.

W Norumanie Rzeka Dusz łączy się z Rzeką Oczyszczenia, gdzie wszystkie dusze zmarłych istot są oczyszczane i płyną na wieczny spoczynek, czego nie doświadczają dusze uwięzione w Srebrzystym Jeziorze. Powstała rzeka zwie się Drogą do Neru, stanowi ona ostatnią drogą do spoczynku i blokadą dla istot z Northeru, by te nie mogły nieść śmierci dalej za granice swojej krainy.

Noruman to tereny thundry, temperatura tu wynosi idealne zero stopni celsjusza, woda zamarza i odmarza, tutejsza roślinność jest dość specyficzna, gdyż łąki są pełne lodowej flory a nawet lasy, fauna także wykształciła się w swój sposób, wszystko istnieje zapewne także tylko dzięki magii w powietrzu która utrzymuje całą krainę w pełni życia, która także stanowi jedną z linii obronnych przed istotom z Northeru jak cała fauna i flora a nawet sama magia, Droga do Neru tak na prawdę stanowi ostatnią linię obronną.

Pogoda jest spokojna, lekki wiatr, raz są chmury raz ich nie ma, słońce nie świeci ni za mocno ni za słabo…kraina jak każda inna ma swoje piękne miejsca i tajemnice.

Witam w Norumanie, każdy kto tu zamieszka, stanie się jej częścią…