ore monogatari

Bardzo przyjemne anime, które swoją premierę miało w sezonie wiosennym 20015. Jego emisja nie zakończyła się jeszcze. Dawno się tak nie uśmiałem przy komedii, niezależnie czy chodzi o animację czy filmy tradycyjne.

Głównym bohaterem tej chińskiej bajki jest Gouda Takeo, bardzo ciężki i wysoki licealista o wielkiej sile i dobrym sercu. Nie ma on jakiegokolwiek powodzenia u dziewczyn, które nim gardzą. Na domiar złego dziewczyny, które podobają się Goudzie lecą na jego najlepszego przyjaciela (Sunakawa Makoto).

Pewnego dnia Gouda uratował w autobusie (czy też pociągu łotewer) małą słodką dziewczynkę, przed śliniącym się do niej zboczeńcem. Dziewczyna ta dostrzegła w Goudzie to, czego inne nie dostrzegały, z wzajemnością się w nim zakochała.

Co z tego może wyjść śmiesznego ? Zobaczcie sami :)

Zapowiada się miło i lekko, kreska cudna

Fajne anime , oglądałabym dalej gdyby nie fakt , że tłumaczą raz na jakiś czas -.- strasznie to zniechęca.

Ja tam i po japońsku bym mogła XD

Wiesz po japońsku to ja też mogę ale nie zrozumiem tak jakbym chciała xD

I tak wszystko po jednych pieniądzach XD Wszędzie to samooo!

Już widziałam jednego gifa z tego anime, który był po prostu świetny. Postanowiłam jednak, że poczekam, aż wszystkie odcinki wyjdą i mam zamiar do tego dotrwać. Chociaż strasznie mnie korci, by już zacząć oglądać xD Po prostu para z tego anime wygląda tak bosko, że aż się powstrzymać nie mogę.

Ten gościu z murzyńską wargą kyahahahaha XD od razu go polubiłąm, szczególnie jak odstawił tą akcję z pilnowaniem szkoły w 1 epku

Te gościu z murzyńską wargą jest w realu xD bez kitu jak znajdę to , to CI pokażę xD

Porównaj sobie xD

OMG! No ale ten tu nie ma aż TAKICH ust!

Bo anima od reala się różni xD tam ma botoks ,a tu niue xD

Kylie Jenner challenge normalnie XD

Momentami to mam wrażenie, że on jest z nią tylko dla jedzenia xD

Przez żoładek do serca!!!

Haha ;D No ale tak jest, on w każdym odc. żre i myśli KOCHAM JO! i koniec odcinka XD

Te anime jest słodkie do bólu i to jest jego zaleta, ponieważ takie właśnie ma być. Ogromne gratki dla twórców, za to, że byli w stanie stworzyć coś, co przez tyle odc utrzymuje poziom cukierkowości i to bardzo wysoki :). Polubiłem bohaterów tego anime, a szczególnie Sunakawe i Takeo :)

Wczoraj skończyłem ten tytuł. Mega :D Bardzo mi się podobał. Fabuła jak i oprawa audio wizualna była na naprawdę dobrym poziomie. Tak samo jest w przypadku bohaterów, nie było chyba żadnego bohatera którego bym nie polubił. Przy różnego rodzaju gagach, memach jak i tej pięknej mimice twarzy miałem świetny ubaw.
Samemu anime daje mocne 8 ale enjoyment był na 10 a Yamato 11/10.
To anime idealnie pokazuje, że Madhouse potrafi zrobić dobry romans.

Uwielbiam to anime! :3
Badzo mi się podoba, że facet nie jest tu jakimś maminsynkiem i ciotą

Bardzo mi się spodobało. Cała masa śmiechu. Daję 8, myślałem nad 9, ale mocna 8 bd ok. :)