Organizacja mafii

Sup~ Wiem, że czasu jeszcze wsio, bo dopiero, co zaczęła się 1. mafia, ale są jakieś osoby już na ten czas chętne na zorganizowanie kolejnej edycji?

Temat będzie stały, tutaj z biegiem czasu będziemy ustalać, kto tworzy następne mafie.

Ja miałem ochotę coś zorganizować, ale szkoda mi, że nie będę mógł wziąć w niej udziału. Jednak jak na mnie przystało, moja mafia będzie nieco inna niż dotychczasowe - bardziej rozbudowana zagadkowo :d

Ja też jestem zainteresowany zorganizowaniem.

No więc co powiecie na rozpoczęcie mafii? Wiem, że pay prowadzi PBF’a, ale pisze 3 razy dziennie, więc wydaje mi się że czasu byłoby wystarczająco. Mam już fabułę i jestem w trakcie dopracowywania zasad. Powiem jedynie, że przyda się znajomość Higurashi no naku koro ni. Nie trzeba znać, ale daje to pewną przewagę. Ktoś za? Mówiąc za jednocześnie zapisujesz się do mafii.

Nie znam tego anime ale chętnie pograł bym w mafie ^^

ahm… czyli poza trollem brak chętnych?

Mafia nie wystartuje. Następna część planowana jest na Lipiec/Sierpień, a prowadził będzie ninja, może po nim spróbujesz.

lipiec sierpien…? miał być miesiąc przerwy…

czy po mafii będę mogła spróbować poprowadzić PBFa? :3

ja bym tam w sumie chciał jeszcze jedną mafie pomiędzy bo to w końcu jeszcze 3 miesiące są xD

Mafii na pewno nie będzie do wyznaczonego czasu. Prawdopodobnie pojawi się jeden dłuższy PBF(już właściwy, dostanie swój dział), ale póki co musimy tego próbnego zakończyć.

ja od pbfa wole mafje.

Neeeee… Wakacje się zaczęły!! Mafija!!! :D

jestem za xD

Ninja za niedługo zacznie organizować mafię, cierpliwości.

Ostatnio się zamieszanie robi z mafiami, więc odświeżę ten temat. Aktualnie kolejka wygląda tak:

Mafia nr 7 - @“Nikorin”
Mafia nr 8 - @“Kurokokoro” (?)
Mafia nr 9 - @“Payback”

Przy Kuro postawiłem “?”, bo jak mi pisze wciąż się zastanawia czy będzie miał na to czas. W każdym bądź razie ma kolejkę zaklepaną. Jeśli ktoś chce się zgłosić, to niech to zrobi w tym temacie, bo ciężko ogarnąć tę kolejkę po czacie.

Siemka ^^ chciałbym poprowadzić 10 mafię jeśli da radę ^^
jest to dosyć ważne bo mam kilka na prawdę dobrych pomysłów
więc jak najszybciej chciałbym to zorganizować [niezyjesz]

Mafia nr 10 - @“Egil”

Zastanawiam się nad dopiskiem “Dla Yahika i TroLoLa wstęp wzbroniony”

No to walnę następną ^^

Mangofan był pierwszy, Egil.

Jeśli czujesz się na siłach, to rób.