Organizacja mafii

Dogadałem się z Lilką, oddaje jej swój termin. Nie chce mi się jednak robić, jestem zbyt leniwy xD

Lilka może Ty? Ja po prostu przez najbliższy tydzień raczej tego nie zrobię.

Cóż, jeszcze miesiąc do mafii Maru, więc mogę zrobić.

Ok, w takim razie, jak obiecałem, zagram w Twojej mafii i się postaram ^^

Czekamy na fabułę ^^

Najpierw Kicia musi ją zaakceptować. Jak będzie na forum to wyślę jej fabułę początkową.

A planujesz taką normalną czy wydziwianą? XD

Będzie tylko jedna mała zmiana, ale nie zmieni to celu mafii.

To dobrze, tylko w klasyczną mafię się normalnie gra, ekstremalne zmiany zazwyczaj psują całą zabawę

Hmm, przegladajac komputer trafilem na przygotowany przeze mnie rysunek do mafii ktora pozostala jedynie w moich planach… nie mam zamiaru jej robic, ale podsunal mi on pomysl na inna mafie, wiec mysle ze chcialbym jakas zorganizowac, jutro sprobuje wyslac odpowiednie info do Kiici w celu zatwierdzenia.

Nie chce nikomu sie wepchnac, wiec JESLI by mi sie udalo, moze ktos przypomniec kto jest teraz w kolejce?

To sobie poczekasz You… XD
Plazma [w przygotowaniu][średniowiecze]
Maru 17 grudnia [17 grudnia]
Byters [w przygotowaniu}
Piter [w wstępnym planowaniu]
Kageno [w przygotowaniu](świat snów)

Dobra, no to sobie poczekam… duzo czasu na dostanie akcepta xd i ewentualne poprawki

Eyiu bardziej nieaktualnej listy znaleźć się nie dało XD

Plazma nie wysyłał poprawek więc wyleciał, Byters odpuścił, moja się skończyła, Piter nie zagląda na forum więc zostaje Maru na 17 grudnia.

Czyli zem po Maru jest? Dobra, jutro daje Kiici do zatwierdzenia i oby sie udalo! :D

Piter zrobi mafię; rozmawiałam z nim na Xmasie dzisiaj XD Plazma zawsze jeszcze może dać Kiici fabułę a co do bytka to nigdy nie wiadomo

A kiedy Piter ma zrobić Mafię ? Mafia Maru chyba się skończy już dzisiaj. W sumie zagrałbym w jakąś klasyczną…

Ja powoli układam moją mafię, będzie bardzo dynamiczna, jednak muszę ją dobrze zbalansować, bo będzie łączyła elementy klasycznej i modern mafii gdzie GM będzie działał jako “mechanizm” a nie jak “Wsparcie dla graczy”. Mam ciekawy koncept, potrzebuję tylko trochę czasu i zgłoszę się do Kiici

Wydajesz się być inteligentny, także chętnie zagrałbym w Twoją mafię.

Wrexxx proszę nie zmarnuj swojego pomysłu.

Wrex da radę, mówił, że gdzieś poza naszym forum też grywał w mafię, powinien wiedzieć, jak to działa.

no dzięki, a co z moją XD pffffffffffffffff