Organizacja mafii

Przecież gramy w Twoją Maru :D, ale już pytałem o następną.

Dobra, wysłałem szkic do Kiici, teraz czekać na aprobatę i można ustalać powoli termin :P

po mafi wrexa jeśli oczywiście wypali chciałabym przedstawić swoją ^^

Hm… Rezerwuję sobie miejsce, nie będę się wtryniał przed nikogo na chama, ale nie jestem pewien, czy nie zapomnę, że chciałem ją robić.
Gdy zakończy się mafia Kici, niech ktoś da znać. Chciałbym rozpocząć drugi rok w Akademii pewnego niedźwiadka.

Hm… Rezerwuję sobie miejsce, nie będę się wtryniał przed nikogo na chama, ale nie jestem pewien, czy nie zapomnę, że chciałem ją robić.
Gdy zakończy się mafia Kici, niech ktoś da znać. Chciałbym rozpocząć drugi rok w Akademii pewnej maskotki.

Egil fantastyczny pomysł <3 ja już czekam

A i mafia kici się dawno skończyła teraz jest już 2 mafia wrexa

Po Egilu ja chciałbym zaprezentować swoją mafie o predatorach ;3

nie patrzyłem na datę… W takim razie swoją zacznę po Wrexie (wciąż, ktoś będzie musiał mi przypomnieć).

Do mojej mafii nikt się nie zapisał, więc odwołuję rezerwację.

bo żeś talencie nie otworzył zapisów w wątku ;-;

Po Wrexxie, prawdopodobnie stworzę mafię, o ile administracja mi pozwoli. Po prostu rezerwuję sobie kolejkę.

Tylko nie zapomnij wcześniej przesłać do Kici projektu.

Dlatego napisałem “o ile administracja mi pozwoli” - nie mam projektu, nigdy nie miałem i nie będę miał. Każdą mafię prowadziłem na bieżąco i, przyznaje jedna się nie udała, choć z innego powodu, ale z całą resztą nie było żadnego problemu

Egil jeśli możesz to odpalaj swoją mafię, bo ja nie mam czasu jej prowadzić więc nie ma sensu robić jej na “odpierdziel”, podpisz ja mafia 45 a ja swojej zmienię na 46.

Za utrudnienia przepraszam forumowiczów ;)

Ech, nie pytałem jeszcze Domisia, a i tak nie wiem, czy pozwoli…

Może ktoś jest chętny na byora? Mogę poprowadzić, bo w byorze już mam doswiadczenie.

Moi mili, zastanawiam się na poważnie nad poprowadzeniem kolejnej mafii. Niestety, nie będzie to ani reedycja, ani wznowienie Mody na Sukces, czyli naszego życia z Animes (choć bardzo bym tego chciała. Nie mam jednak siły na tę mafię). Będzie to coś zupełnie nowego. Zatem… Kto wstępnie byłby chętny?

Ja zagram na bank jeśli wypali :)

Z góry ostrzegam: jeśli nie będzie zbyt wielu chętnych (minimum 10 osób) - nie widzę sensu w rozpoczynaniu tej mafii w ogóle.

Count me in :3 znaki znaki…