Organizacja mafii

Biere! ( udział) … 20 znaków :v

W końcu. Gram na bank!

Zwarty i gotowy :D #dwadzieściaznakuff

Chciałem tylko powiedzieć, że najlepiej gdyby FD były wieczorami, bo tak wiele osób, nie będzie miało możliwości zagrania przez pracę/szkołę :)

Byters powiem tak, na pewno fazy będą nieregularne przez tryb mojej pracy.

Powiem tak: Bardzo dobrze ze mieszane bo Ja bym był poszkodowany jako ze nocki działam xd przynajmniej nie Będę.musiał zawsze przerwy poświęcać.coby coś.skrobnac xd

Spoko, myślę, że tak będzie uczciwie :)

A bawicie się w fabularke czy normalnie piszecie? Bo jak normalnie to tez się zgłaszam :D

Pokrótce wyjaśnię zasady: otrzymujesz rolę i wypowiadasz się w wątku. Wraz z innymi graczami starasz się znaleźć mordercę… A graczy powoli ubywa.

Tak trochę odświeżam, bo niewiele brakuje graczy do wymaganego minimum, a już mam dziką chęć na granie. Można liczyć na jakąś listę, lub wstępny temat?

Też się zapisuję jako chętna :D Tak dawno mafii nie było, to może teraz się fajnie rozkręci.

Wstępnie tematem będzie coś w stylu szkoły magii. Myślę, że na dniach pojawi się właściwy wątek i dopiero wtedy zacznę jakieś oficjalne zapisy. Wszystko tutaj też zależy od prędkości prac nad przenosinami strony na inny skrypt. Nie chcę za bardzo adminowi w tym przeszkadzać.

Nie grałem we wcześniejsze edycje, ale jeśli wystarczy raz dziennie zajrzeć na forum i coś odpisać to też jestem chętny. Choć jeszcze ostatecznie potwierdzę jak będą znane jakieś terminy :)

Count me in! Ale, ostatnio nie mam wiele czasu… Przez ostatnio rozumiem pół roku… Więc może się zdarzyć, że nie odpiszę.

Trochę zastał się temat, więc zapytam ponownie - czy jest ktoś chętny na BYORa?
Jeśli ktoś nie wie, czym jest mafia BYOR, to wytłumaczę (bo nie wiem, czy była już tutaj taka rozgrywana) :)

BYORa? Chciałbym osobiście zagrać w taką forumową mafię, jak kiedyś.

BYOR od klasycznej różni się tym, że gracze sami sobie wymyślają postać i wysyłają ją do MG, który to wymyśla umiejki dopasowane do postaci. No i wszystko jest tak naprawdę ukryte, bo nie wiesz jakie postacie w ogóle są.

Też bym pograł, ale obawiam się, że będę miał na to zbyt mało czasu.

Brzmi ciekawie…poczekamy, może inni się skuszą

Skoro lato itd, to ponawiam propozycję poprowadzenia byora. Lub klasycznej mafii :3