Organizacja mafii

Mi pasuje jak najbardziej :), tylko mała sugestia by zbyt wcześnie nie kończyć faz dnia, bo ja np pracuje od 8 do 16, chodzi o to bym zdążył sobie pograć z wami xD

EDIT - Teraz zorientowałem się, że zapisy były w złym dziale :D, ten miał służyć do zapisywanie się na prowadzanie mafii xD

0 Likes

Ups, pszypał xD
Spoko Bajciu, jestem do dogadania i rozumiem takie sprawy jak praca, itd ;)

0 Likes

Nie wyrobię się do 20, więc start o 21. Przepraszam, siła wyższa :)

0 Likes

przypięcie #284
0 Likes

Misie kolorowe, chciałabym wskrzesić naszą najlepszą forumową zabawę. Mogę pójść na pierwszy ogień z organizacją pierwszej po tak długim czasie mafii, ale potrzebni też są inni gracze, którzy chcieliby prowadzić swoje rozgrywki (tak, ja też chcę sobie móc pograć, a nie tylko tworzyć te mafie), Stąd rodzi się pytanie, czy jesteście wstępnie chętni na ożywienie tego działu? Czy znajdą się osoby, które będą chętne na pisanie własnych mafii?

Załączam ankietę i liczę na podpowiedzi. Czekam też na odpowiedzi w tym wątku.

• Tak, wstępnie jestem chętny/a na prowadzenie mafii.
  • Nie, chcę tylko grać.

0 głosujących

2 Likes

Nie da się zaznaczyć obu odpowiedzi w ankiecie. Z chęcią zagram, ale poprowadzić też pewnie w końcu się zdecyduję (grasz u mnie w Warhammera, nie narzekaj xD). Więc jestem na tak :sunglasses:

1 Like

Właśnie dlatego, że gram u Ciebie w Warhammera to aż się boję :D Ale fajnie, że jest ktoś, kto ma jakąś chęć poprowadzenia mafii.

0 Likes

Ja jestem dobrym Mistrzem Gry, przepraszam bardzo. Ale w sumie mam kilka pomysłów na nietypowe mafie, więc szkoda byłoby nie wykorzystać. W sumie w zależności od tego, kiedy byśmy zaczynali, mógłbym i ja pierwszą poprowadzić :D

0 Likes

Myślę, że jak chcesz zacząć prowadzić swoją, to nic nie stoi na przeszkodzie byś był pierwszy. Kwestia dogadania się.

Daję nową ankietę, bo tamta jest jakaś zepsuta!

Jak z Waszymi chęciami do prowadzenia mafii?

• Tak, wstępnie jestem chętny/a na prowadzenie mafii.
  • Nie, chcę tylko grać.

0 głosujących

0 Likes

odpięcie #290
0 Likes

globalne przypięcie #291
0 Likes

Powiem tak, nie mogę zacząć od razu, ale też nie mogę zacząć zbyt późno, więc termin za jakieś 2 tygodnie byłby tym najwcześniejszym możliwym ;) To już tam się dogadamy, kto będzie pierwszy

0 Likes

Nie no, ja też nie planowałam organizacji za 3 dni na przykład. Też jakieś 2 tygodnie potrzebowałam.

0 Likes

Mógłbym poprowadzić, ale wolałbym najpierw zagrać żeby ogarnąć co i jak.

0 Likes

przypięcie #295
0 Likes