Organizacja mafii

Mafii się nie zawiesza, dopóki jej GM nie stwierdzi, że tak ma być. Fakt, że ludzie mają swoje własne życie, aż tak was boli?
Jednak Kicia zobowiązała się do jej prowadzenia, więc jeśli nie będzie jej z 4 dni, mogę zacząć odliczanie do następnej mafii.

okejka XD a Kicia wróci jak wyzdrowieje ^^

Istnieje szansa że wbije wieczorem, ale raczej spodziewałbym sie jej jutro lub za dwa dni.

Okey, mam przygotowane dwie mafię i myslę nad trzecią.
Jedna raczej normalna, nie odbiegająca od standarów - aż tak.
Do drugiej potrzeba parzystej liczby graczy (min 10) i kogoś poza mną, kto wcieliłby się w drugiego GM’a (zapożyczyłem jeden z pomysłów Paya).
Trzecia… Myślę nad nią… Będę w niej ingerował w waszą rozgrywkę, przez co będziecie mieli namieszane w głowach + Postaram się zrobić super trudne zagadaki, które będą mówiły bezwzględnie, kto jest sprawcą.
Którą wybieracie?

Wybrałabym trzecią, ale skoro jest dopiero w fazie przygotowawczej, to stawiam na nr 2. Czekałam aż jako MG zaserwujesz nam coś oryginalnego, więc te opcje brzmią dla mnie najbardziej zachęcająco. :D

trzecia fajnie brzmi :p

Zrobię temat, gdzie je nieco rozpiszę.

Teraz dogadajcie się kto następną prowadził będzie ;3

Hmm… na razie kolejka wyglada tak.

Eyirie
Youhei
Kageno

… Eiu, robisz pierwsza?

Za tydzień bd w domu więc gdzieś tak koło pt mafia by wystartowała :-)
W sumie możecie się już zapisywac
#Eyirie

Ok, czyli wszystko jasne ^^

Rozumiem, że około 31.07 zabawa ruszy ?

Jeśli nikogo nie ma w kolejce do następnej mafii to ja się chętnie zgłoszę na organizację. Raz jeszcze podejmę próbę rozpoczęcia dla was Piekielnego Wyścigu :P a jak ktoś jest to ja po nim :D

Chyba jest obecnie Kageno w kolejce, ale chętnie zagram też w mafię, którą Ty zorganizujesz :).

Kageno teraz Ty będziesz prowadził ?

Jeśli kageno sie nie zgłosi do końca tygodnia, to ja wystartuje mafie

Kageno coś pisał na czacie wczoraj, że woli PBF, ale wolałbym żeby sam tutaj osobiście to potwierdził, żeby nie było, że coś przekręciłem ;3

ktoś coś przed początkiem roku sql? czy skupiamy się na pbfie?

Ja proponuję teraz PBFy a mafie w roku szkolnym, bo na mafie tyle uwagi nie trzeba jak na PBFy

Rok szkolny sie zaczal… wiec dawac mi tu mafie :P