Organizacja mafii

wydaje mi sie, że mafia zżera wiecej czasu niz pbfy XD

Ja też tak sądzę, Nikoś XD szczególnie jak się robi to co ja… T^T

Oczywiście, że na mafię potrzeba więcej czasu. Obiecałem już nie zdobywać dowodów spoza mafii (takich jak screeny pw), ale jak się przegapi to co ludzie piszą to można zginąć xD

Ale ogólnie wolę PBF-y od mafii chociaż gram i w jedno w drugie.

A ja wolę mafię, jest o wieelee ciekawsza, pbf jest nudny T^T tylko robienie KP mnie bawi T^T

Ja wolę pbf, bo mafia za dużo czasu pochłania ^^

ale pbfy są nudne, przynajmniej ten na forum XD

No to kto teraz zabiera się do pisania mafii? :D

Chyba nikt :P

Ogarnę jakąś mafię. Nie wpisuję się w kolejkę, bo jak ktoś chce, to może w międzyczasie zrobić. Wystartuję pewnie w 2-3 tygodniu Września, jak już będzie spokój w szkole i jak złapię jako taki pomysł na fabułę.

Spoko, rób i tak nikt się nie zgłasza do robienia :)

Dobra, ja siem wpisuje w kolejke (Pay… wiem ze nie jestes w kolejce, ale nie chcialbym ci sie wciskac… musimy sie jakos dogadac)

HALO, CZEKAMY XD

oooo +++++

Jak znajdę jutro chwilę, żeby ją napisać, to puszczę w ten tydzień, a jak będzie kiepsko z czasem i nie ogarnę, to niech Youhei wystartuje ze swoją, bo na dniach na pewno nic nie wymyślę.

Chętnie zagram, tylko tym razem nie zabijajcie mnie zanim zdążę cokolwiek przeczytać w mafii xD

PS: Maru - rachunki w Mafii mamy wyrównane ;d

Kto jest następny w kolejce do mafii? Bo jak nikt to ja chętnie sobie przypomnę jak to się fajno bawiło i zorganizuję wam mafię ^^

Oki doki… Ale chyba nie ma pospiechu bo mafia Paya dluugoooo potrwa XD

To ja się zabieram za wymyślanie fabuły ^^

You chyba coś planował, ale jako że nie jestem jego adwokatem to niech się wypowie ;3

O mnie zapomniec… no wiecie co xD (focham sie)

Z kolejki sie nie wypisalem !!! to… to nadal aktualne :)